Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytų ir tarybą paliekantis V. Chomičius: „Ir politikoje, ir krepšinyje – svarbūs deriniai“

Daina Baranauskaitė  •    •  16:29, 2020-10-14
V. Chomičius.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Prieš pusantrų metų su Lietuvos centro partijos sąrašu į Alytaus miesto savivaldybės tarybą patekęs vienas garsiausių šalies krepšininkų Valdemaras Chomičius nutarė atsisakyti tarybos nario mandato.

 

Tai, jog jau parašęs prašymą Vyriausiajai rinkimų komisijai, jis patvirtino ir portalui AlytusPlius.lt V. Chomičius teigė, jog sprendimą priėmė dėl asmeninių priežasčių, mat gavo viliojantį darbo pasiūlymą. „Netrukus paliksiu Lietuvą. Dirbsiu Kijevo „Budivelnik“ krepšinio komandos vyriausiuoju treneriu“, - teigė pašnekovas.

 

V. Chomičius puoselėjo viltis ir dėl Seimo nario mandato ką tik vykusiuose rinkimuose. Jis buvo partijos „Lietuva - visų“ kandidatas į Seimą. Tiesa, partija neįveikė 5 procentų rinkimų barjero.

 

„Politika tikrai nenusivyliau. Ir politikoje, ir krepšinyje – svarbūs deriniai. Partija buvo mažai žinoma, todėl patyrė nesėkmę. O dėl darbo Alytaus  miesto savivaldybės taryboje – visko buvo. Ginčų, nesutarimų taip pat. Tačiau diskusijose gimsta tiesa. Pažinau daug puikių žmonių. Jie gerai atsovauja miestui, linkiu jiems didžiausios sėkmės“, - teigė pašnekovas.

 

Pagal Lietuvos centro partijos gautus balsus  pernai metų kovą vykusiuose rinkimuose, V. Chomičiui atsisakius mandato, šis turėtų tekti Astai Pilypaitei. Su ja susisiekti nepavyko. Vis tik kalbama, kad mandatas gali tekti po A. Pilypaitės esančiam  262 alytiškių balsus gavusiam lengvosios atletikos treneriui Vytautui Šmidtui.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai