Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškių šeima netikėtai tapo baisios nelaimės liudininkais

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  10:24, 2019-04-14
Nuotrauka iš įvykio vietos.
Įvykio liudininko nuotr.

Vėlyvą šeštadienio vakarą Varėnos rajone, Vazgirdonių kaime, užsiliepsnojo rąstinis gyvenamasis namas. Gaisro būta tokio stipraus, kad iš namo per 15 minučių liko tik pelenų krūva. Laimei, žmonės spėjo išsigelbėti.

 

Šios skaudžios nelaimės liudininkais tapo iš Vilniaus į Dzūkijos sostinę grįžtanti alytiškių šeima. Neabejingi žmonės tolėliau nuo kelio pastebėję liepsnos liežuvius pasuko į nelaimės vietą ir skubiai apie gaisrą informavo Bendrąjį pagalbos centrą.

 

Alytiškių teigimu, gaisras gyvenamajame name kilo apie 21 val. 30 min.

 

,,Važiuodami pastebėjome liepsnojantį stogą, kol privažiavome nelaimės vietą, namas jau buvo beveik supleškėjęs“, - sakė alytiškis.

 

 

Namo kieme alytiškių šeima išvydo stovinčius ir į savo degančius namus žiūrinčius pagyvenusius šeimininkus – vyrą ir moterį. Jie vienmarškiniai spėjo išbėgti iš liepsnojančio namo, bet prarado ne tik pastogę, bet ir viską, ką buvo užgyvenę.

 

Į nelaimės vietą praėjus 7 minutėms po gauto pranešimo malšinti gaisro atvyko pirmosios  priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Pavyko išgelbėti kitus šalia namo buvusius pastatus: kluoną ir lauko virtuvėlę.

 

Gaisras galėjo kilti dėl netvarkingo kamino, bet tiksli gaisro priežastis dar nustatinėjama.

 

,,Žmonės liko kaip stovi, bet gyvi. Vaizdas buvo sukrečiantis“, - dalijosi prisiminimais nelaimės liudininkas. Alytiškių šeima veš be namų likusiems žmonėms drabužių ir pinigų.

 

Vėlyvą šeštadienio vakarą Dzūkijoje kilo dar vienas gaisras.  22 val. 49 min. Druskininkų savivaldybėje, Barzdžiūnų kaime, atvira liepsna taip pat degė gyvenamasis namas.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai