Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškių parkavimo ypatumai Nr. 2: tik aš vienas kelyje?!

  •  info@alytusplius.lt  •  17:03, 2014-02-18
Automobilių statymo Vilniaus gatvėje ypatumai
Alytusplius.lt skaitytojo Marijono nuotr.

Kas įžūlesnis, tas gudresnis. Regis, tokia taisykle vadovaujasi kai kurie vairuotojai, toliau stebindami alytiškius savo gebėjimais pasistatyti automobilį taip lyg gatvėje būtų jie vieninteliai. Net ir atvažiavę prie stovėjimo aikštelės, kurioje yra laisvų vietų, miestiečiai automobilius stato tiesiog gatvėje. Alytusplius.lt skaitytojas Marijonas pasidalino nuotraukomis, atskleidžiančiomis automobilių statymo Vilniaus gatvėje ypatumus.

 

„Norėčiau, kad paviešintumėte tokius „kelių gaidelius“, gal bus pamoka kitiems. O mūsų policijai – jokio skirtumo, kad keliuose vyksta visiška anarchija: jeigu automobilis didesnis, naujesnis, tai darau, ką noriu...“, - į redakciją atsiųstame laiške pasipiktinęs rašė Marijonas.

 

Pasak jo, automobilio „Chrysler Voyager“ vairuotojas sustojo ir važiuojamoje kelio dalyje stovėjo apie pusvalandį, taip užtverdamas įvažiavimą į stovėjimo aikštelę, nors automobilių stovėjimo aikštelėje Vilniaus gatvėje tuo metu buvo bent keturios ar penkios laisvos vietos.

 

Marijonas pastebėjo, kad tuo metu pro šalį važiavę policijos pareigūnai nesureagavo į kelių eismo taisyklių pažeidėją. Alytusplius.lt skaitytojui suskubus skambinti policijai, „kelių erelis“ išėjęs iš ten įsikūrusios telekomunikacijų  bendrovės salono, sėdo į automobilį ir nuvažiavo.

Komentarų nėra