Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškių Naujieji: su draugais, šeima ir saugant bažnyčią

Saulius Janulevičius  •  saulius@alytusplius.lt  •  11:23, 2014-01-01
Alytaus kolegijos studentų atstovybės prezidentas Robertas Valuckas

Naujieji Metai – tai paskutinis ilgo švenčių maratono akcentas, kai vieniems norisi dar pasiausti, kitiems kyla pagunda nuo visų pasislėpti, o kai kam tai tiesiog nerami darbo naktis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tokia ji būna Alytaus Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčios klebonui  Leonui Jakimavičiui. „Per Naujus Metus pas mus būna nerimo laikas, nes daugelis ateina nuo bažnyčios aikštelės pasižiūrėti fejerverkų, patys juos leidžia, tai mes dirbame kaip sargai, saugodami bažnyčią ir jos aplinką. O švęsti netenka - nes sausio 1-mąją ryte būna mišios, tenka jas laikyti“, - sakė L. Jakimavičius.

 

 

 

Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Nijolė Makštutienė taip įsisukusi į darbų sūkurį, kad iš anksto nė neplanavo, kur ir kaip sutiks Naujuosius.  „Dažniausiai Naujus Metus stengiamės sutikti gerų draugų rate ir linksmai palydėti senuosius“.

 

 

 

 

 

 

Alytaus krepšinio komandos „Dzūkija" vyriausiasis treneris Mindaugas Lukošius Naujus Metus  tradiciškai sutinka su savo šeima. "Taip darome jau daugelį metų. Naujus pasitinkame su savo visa šeima", - pasakojo M. Lukošius.

 

 

 

 

 

 

O štai kitas treneris Karolis Marcinkevičius Naujus Metus sutiks gerų draugų kompanijoje Kaune. "Visada stengiamės sutikti Naujuosius su draugais, taip jau pas mane įprasta", - pasakojo Karolis.

 

 

 

 

 

 

 

Naujų Metų sutikimas turi būti linksmas  - tuo įsitikinęs Alytaus kolegijos studentų atstovybės prezidentas Robertas Valuckas.  „Naujus Metus stengiuosi švęsti gerų draugų kompanijoje ir linksmai.  Turiu tokią tradiciją: kai laikrodis muša dvyliktą, tada pradedu sveikinti artimuosius, draugus su Naujaisiais Metais“, - sakė R. Valuckas.

 

 

Komentarų nėra