Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 392

Alytiškių laukia maudynės putose prie fontano ir koncertas

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  12:30, 2019-07-08
Alytaus kultūros ir komunikacijos centro fontanas.
Povilo Jaro (FotoPo) nuotr.

Prie Alytaus kultūros ir komunikacijos centro esantį fontaną sudrebins galingas putų šou. Laukia ne tik įdomus reginys, bet ir galimybė išsimaudyti putose. Renginio metu taip pat bus galima pasiklausyti grupės „VELVET“ koncerto bei pasmaguriauti užkandžių.

 

„Atgims Alytaus kultūros ir komunikacijos centro fontano erdvė. Putų šou vyks prie jo. Šį renginį mes dovanojame jaunimui. Organizuodami jį, norėjome suburti jaunus žmones gerai praleisti laiką. Parinkome jiems tinkamą muziką, renginio pobūdį, patogų laiką“, - sakė Alytaus kultūros ir komunikacijos centro direktorės pavaduotoja meno ir bendriesiems reikalams Jurgita Guževičienė.

 

Moteris teigė, kad nors renginys orientuotas į jaunimą, laukiami visi žmonės, kurie nepabijotų išsimaudyti putose ir būtų nusiteikę smagiai praleisti vakarą.

 

„Planuojame, kad tokių prie fontano vyksiančių renginių bus ir daugiau. Vis sugalvosime kažką naujo, kas pritrauktų skirtingų amžiaus grupių žmones. Liepos 24 d. vyks maudynės putose, o vėliau ketiname prie fontano organizuoti liaudiškos muzikos vakarą. Kviesime išmokti šokti, pasiklausyti kolektyvų atliekamų dainų. Norime išnaudoti fontano erdves žmonių susibūrimams, renginiams“, - pasakojo J. Guževičienė.

 

Liepos 24 d., 20 val., vyksiantis renginys bus nemokamas.

          

Renginio organizatoriai kviečia kreiptis asmenis, galinčius renginio metu tiekti užkandžius.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai