Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 704

Alytiškių grupei „Velvet“– publikos simpatijos apdovanojimas

LRT informacija  •    •  22:17, 2020-02-25
Publikos simpatijos apdovanojimas atiteko grupei „Velvet".
D. Umbraso/LRT nuotr.

MO muziejuje Vilniuje antradienį buvo  išdalyti muzikinių vaizdo klipų KLIPVID apdovanojimai. Konkurse, kurį septinti metai iš eilės rengia LRT, šiemet varžėsi net 176 muzikiniai klipai, o apdovanojimą gavo ir alytiškių grupė „Velvet“.

 

„Labai džiaugiuosi šių metų konkursui pateiktais vaizdo klipais – kone kiekvienoje kategorijoje mačiau bent keliolika, kurie verti pergalės. Rinktis tikrai buvo iš ko – smagu, kad daugėja drąsių idėjų, jauni režisieriai ir atlikėjai nebijo eksperimentuoti. Dar smagiau, kad mačiau ne vieną klipą, kuris atrodo įspūdingai ir įsimena, nors yra akivaizdžiai sukurtas minimaliomis sąnaudomis.

 

Be to, vis daugiau klipų autorių juos kuria turėdami omenyje, kad jų darbai bus žiūrimi ne dideliame televizoriaus ekrane, o telefone ar kitame mobiliajame įrenginyje. Kad į tai yra atsižvelgiama filmuojant ir montuojant klipus, visiškai akivaizdu. Nors su didelių Vakarų šalių popžvaigždžių biudžetais ir galimybėmis dar negalime varžytis, tačiau alternatyvių žanrų klipai dažnai niekuo nenusileidžia žinomų užsienio atlikėjų darbams", – KLIPVID pateiktus darbus komentavo vienas konkurso komisijos narių, LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys.

 

Geriausiu vaizdo klipu pripažintas grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys" dainos „Mažulė" klipas, o jo režisierius Darius Miniotas – geriausiu režisieriumi.

 

Už geriausią kinematografiją apdovanojimas įteiktas operatoriui Vytautui Katkui, kūrusiam Moniqué dainos „Virš vandens" klipą.

 

Geriausios koncepcijos apdovanojimą atsiėmė grupė „Vilniaus Energija" už dainos „Bepilotė mašina" klipą. 

 

Publikos simpatijos apdovanojimas atiteko grupei „Velvet" – už jų klipą „Medžiai melagiai" LRT.lt portale buvo balsuota daugiau nei 17,2 tūkst. kartų. Vos kiek daugiau nei 100 balsų nuo jų atsiliko duetas „Unicum" su dainos „Vėjo dukra" klipu.

 

Nugalėtojai taip pat pasidalijo 6,5 tūkst. eurų prizinį fondą.

 

Nugalėtojus rinko 14 narių komisija, sudaryta iš vizualiųjų menų profesionalų, režisierių ir operatorių, taip pat kūrybininkus vienijančių organizacijų, LRT atstovų.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.