Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškių brolių nutapytas paveikslas papuošė šalies prezidentūrą

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  17:17, 2019-06-11
Antradienį Lietuvos prezidentūroje pakabintas brolių alytiškių Remigijaus ir Algirdo Gataveckų nutapytas prezidentės Dalios Grybauskaitės paveikslas.
Fotografo Roberto Dačkaus nuotr.

Antradienį Lietuvos prezidentūroje pakabintas brolių alytiškių Remigijaus ir Algirdo Gataveckų nutapytas prezidentės Dalios Grybauskaitės paveikslas.

 

„Paveikslas buvo tapomas būtent Prezidentūrai. Tai nebuvo mūsų sugalvota idėja. Prezidentūroje yra salė, kur kabinami nutapyti prezidentų paveikslai. Mes su broliu nutapėme prezidentę D. Grybauskaitę.

 

Tai – istorinis įvykis, ir dar vienas laimėjimas alytiškiams. Manau, bet koks žingsnis, kuris garsina mūsų miestą iš gerosios pusės, yra sveikintinas“, - sakė A. Gataveckas.

 

Menininkas prisipažino, kad jam ir broliui gera žinoti, kad jais pasitikėjo. A. Gataveckas teigė nežinantis, ar būtų sutikęs tapyti kitą prezidentą, kuris jam neimponuotų kaip asmenybė.

 

„Jei žmogus patinka, tai ir rezultatas būna puikus“, - įsitikinęs menininkas.

 

Aliejiniais dažais nutapytas paveikslas iš kūrėjų pareikalavo nemažai valandų darbo, bet broliai teigė jų neskaičiavę. A. Gataveckas juokavo, kad prezidentei yra sakę, jog jie su broliu ją prižiūri labiau nei jos apsauginiai.

 

„Širdies įdėjome tikrai daug“, - tvirtino broliai.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai