Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškių baimes kursto apsiginklavusių pareigūnų susibūrimai

Laura Baliukonienė  •  laura@alytusplius.lt  •  14:20, 2014-12-30
Alytiškių baimes kursto apsiginklavusių pareigūnų susibūrimai.
Alytusplius.lt nuotr.

 „Alytuje pastaruoju metu dedasi keisti dalykai – mačiau, kaip prie priešgaisrinės gelbėjimo valdybos policijos pareigūnai, apsiginklavę automatais, supakavo mikroautobusą. Be to, miestas gaudžia nuo policijos ekipažų sirenų“, – AlytusPlius.lt redakcijai pasakojo alytiškė.

 

Tokie reginiai pastaruoju metu verčia sunerimti ne vieną Alytaus gyventoją. Prie vieno prekybos centro atvažiavo trys policijos ekipažai, iš vieno jų išlipo šaunamaisiais ginklais apsiginklavę pareigūnai, kurie iš karto atkreipė dėmesį į pasmalsauti, kas vyksta, besiartinusius alytiškius.

 

Pasiteiravus vieno pareigūnų, kas nutiko, jis atvirauti nepanoro, tik atsakė, kad nieko. Vėliau paaiškėjo, kad į prekybos centrą buvo atvežta naujoji valiuta – eurai.

 

Pasak Kristinos Janulevičienės, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiosios specialistės, gyventojams nerimauti nėra jokio pagrindo, mat paskutiniosiomis metų dienomis į įstaigas, bendroves, bankus, bankomatus vežiojami eurai. Siekiant užtikrinti saugų naujos valiutos atgabenimą, pasitelkiamos gausios ginkluotų pareigūnų pajėgos. 

Komentarų nėra