Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 791

Alytiškis verslui kurti pasirinko ištikimiausią komandą – savo šeimą

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  9:06, 2019-07-09
Iš kairės: Lukas, Rasa, Zenonas, Liucija ir Laurynas.
Asmeninio albumo nuotr.

Nusprendusiam savo verslą kurti 26 metų alytiškiui Lukui Opolskui nekilo dvejonių, ką pasikviesti į komandą. „Kas gali būti patikimiau, jei ne patys artimiausi žmonės?“ – klausia Lukas, nusprendęs imtis savo verslo ir įkūręs mažąją bendriją – MB „Termomisija“.

 

MB „Termomisija“ atšventė pirmąjį gimtadienį

 

Kondicionierių montavimu ir prekyba, šaldymo įrangos remontu užsiimanti įmonė jau atšventė savo pirmąjį gimtadienį, kurį minint sėkmingais verslo pradžios rezultatais džiaugėsi visa Opolskų šeima: Luko tėvai Rasa ir Zenonas bei vyresnysis brolis Laurynas su žmona Liucija.

 

Šeimos verslo idėjos autorius ir pagrindinis naujos veiklos iniciatorius jaunėlis Lukas prisipažino, kad nusprendęs imtis savo verslo pirmuosius žingsnius mėgino žengti vienas, tačiau greitai suprato, kad jam reikalinga patikima komanda ir toli jos neieškojo.

 

„Tiesa, teko ne kartą apie tai kalbėtis su tėvais ir broliu, kad įtikinčiau, jog laikas imtis pokyčių, nustoti dirbti kitiems ir susikurti darbo vietas patiems“, - verslo pradžią prisiminė L. Opolskas.

 

Jis neslėpė, kad imantis naujos veiklos buvo visko: ir nežinomybės, kaip viskas klostysis, ir nerimo, kad gali ištikti nesėkmė. Tačiau tikėjimas savo jėgomis ir intensyvus darbas, kokybiškos paslaugos parodė – pasirinkimas buvo teisingas.

 

 

Sėkmę atnešė patirtis ir atkaklumas

 

L. Opolskas patirties šaldymo sistemų prekybos ir montavimo srityje įgijo dirbdamas užsienyje. Kelerius metus kartu su juo ten dirbo ir tėvas Zenonas. Ilgainiui, Lukas ėmė brandinti nuosavo verslo idėją, galvodamas, kad darbas sau jam teiktų didesnį pasitenkinimą, skatintų tobulėti ir atvertų daugiau galimybių. Pokyčiams pribrendęs jaunas vyras ėmėsi juos įgyvendinti.

 

 

Prisimindamas verslo pradžią L. Opolskas džiaugėsi, kad jam labai padėjo vienoje bendrovėje dirbantis vadybininkas Stasys. Jis patikėjo Luko idėja, suteikė reikalingos informacijos, pakonsultavo, o svarbiausia, suteikė galimybę įsigyti reikalingos įrangos su mokėjimo atidėjimu.

 

„Mes ir dabar bendradarbiaujame su šia bendrove, dalijamės patirtimi, nuolat tobulinamės įvairiuose mokymuose ir kursuose. Informacijos ir technologijų yra daug, tad privalome viską kaupti, analizuoti ir tiekdami paslaugas, vadovautis geriausia praktika“, - sakė L. Opolskas.

 

 

Jis prisipažino, kad verslo pradžioje buvo įvairių apmąstymų, kaip viskas klostysis, tačiau dvejonių, kad nereikėtų imtis naujos veiklos nekilo. „Šiandien galime tik pasidžiaugti, kad nedrąsūs maži žingsniai pavirto į didelius ir tvirtus. Darbų netrūksta, užsakymų vis daugėja“, - kalbėjo šeimos verslo pradininkas Lukas.

 

Lukas įsitikinęs, kad sėkmingas šeimos verslas priklauso ne tik nuo požiūrio į klientą, bendro verslo modelio įsivaizdavimo ir rezultato matymo, bet ir nuo atkaklumo, asmeninių šeimos narių savybių, gebėjimo suprasti bei tarpusavio santykių.

 

„Mes draugiškai bendraujame, vertiname vienas kito nuomonę ir, žinoma, gerbiame savo klientus ir esame jiems lojalūs“, - teigė L. Opolskas.

 

Įrengia, remontuoja, konsultuoja

 

Darbų pasiskirstymas šeimos įmonėje MB „Termomisija“ labai aiškus – visi trys vyrai atlieka techninius darbus: montuoja, remontuoja oro kondicionierius, šilumos siurblius, teikia konsultacijas klientams, kokią šaldymo sistemą pasirinkti. O moterys tvarko buhalteriją ir kitus dokumentus.

 

Lukas ir Laurynas daugiausia darbuojasi Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, o jų tėvas Zenonas – Alytaus regione. Visi jie pasiruošę suteikti informaciją apie šilumos siurblių oras-oras ir oras-vanduo privalumus, patarti, kokį kondicionierių pasirinkti, padėti apsispręsti, kokio galingumo prekę išsirinkti.

 

 

„Remontuojame šilumos siurblius, kondicionierius ir šaldymo įrengimus. Teikiame priežiūros paslaugas: valome filtrus, įrenginius, dezinfekuojame, atliekame techninį aptarnavimą“, - įmonės teikiamas paslaugas įvardijo Lukas. 

 

Visada svajojęs apie savo verslą, šiandien Lukas didžiuojasi savo šeima, kuri prieš metus juo patikėjo ir pasitikėjo. O dabar visi jau gali džiaugtis pasiektais rezultatais. „Jeigu turi tikslą, svajonę, begalinį norą, eini tikslo link ir įdedi daug pastangų, teigiami rezultatai visuomet pasiekiami“, - įsitikinęs L. Opolskas. 

 

MB „Termomisija“ prekiauja šildymo, kondicionavimo, vėdinimo įranga, teikia oro kondicionierių, šilumos siurblių montavimo ir visos šaldymo įrangos remonto bei priežiūros paslaugas.

 

Kontaktai: +370 627 20904, +370 656 30459, info@termomisija.lt

https://www.termomisija.lt

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra