Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškis ryžosi siekti prezidento posto: „Tai drąsus žingsnis, bet idėjų turiu daug“

AlytusPlius.lt  •    •  19:28, 2024-02-19
Alytiškis verslininkas ryžosi drąsiam žingsniui: sieks prezidento posto.

Alytiškis verslininkas Žilvinas Treigys pasiryžo siekti šalies prezidento posto. Šią informaciją naujienų portalui AlytusPlius.lt pirmadienio vakarą patvirtino 54 - erių vyras. 

 

„Tai daugiau vidinis mano įsitikinimas ir noras ateiti į politiką. Esu turėjęs neigiamų patirčių, kai teko nusivilti ir įsigilinti dėl vietinės politikos. Šalies politika kiek kitokia, tačiau tą negatyvą, bėdas ir taisytinas vietas turi visa Lietuva“, - sakė teisės magistro išsilavinimą turintis Ž. Treigys.

 

Jis priminė, jog neigiamos patirtys savivaldoje buvo prieš 8-9 metus, susijusios su jo valdomo verslo automobilių aikštelėmis. 

 

„Dar keletą investicinių projektų Alytuje teko daryti ir susidurti tiek su labai šviesiais, pažangiais žmonėmis, bet teko sutikti ir tokių, kurie pagalius į ratus kaišiojo“, - tikino Ž. Treigys.

 

Jis teigė yra susipažinęs su skandinavišku politikos modeliu. „Teko susipažinti su skandinavišku politikos modeliu. Ten viskas vyksta per bendruomenes. Ką bendruomenės nusprendžia - tą politikai vykdo. Pas mus to nėra. Todėl ir ketinu siekti prezidento posto“, - sakė pašnekovas.

 

Jau rytoj jis planuoja sumokėti 8995 eurų dydžio prezidento rinkimų užstatą. 

 

„Pradinį užstatą rytoj turėčiau turėti. Tuos pinigus ir susimokėsiu. Jeigu nesurinksiu 7  proc. balsų - teks atsisveikinti su šia idėja“, - teigė alytiškis.

 

Visus pareiškinius dokumentus būsimieji kandidatai gali teikti iki kovo 8 dienos. Po to pretendentai gaus parašų rinkėjų lapus. Kaip skelbia VRK, kandidatais jie bus registruojami, jei surinks ne mažiau kaip 20 tūkst. rinkėjų parašų. Parašus galima rinkti iki kovo 28 dienos.

 

„Labai tikiuosi, kad jaunimas, išgirdęs, jog ketinu dalyvauti respublikinėje politikoje - susiras mane ir prisijungs. Kol kas neturiu nei štabo, nei komandos, nes sprendimas gimė tik praėjusios savaitės pabaigoje“, - sakė Ž. Treigys.

 

 

Savivaldos rinkimuose Ž. Treigys nėra dalyvavęs, niekada nepriklausė jokiai politinei partijai. „Tai labai drąsus žingsnis. Pradedu ne nuo vietinės politikos, o iš karto einu į respublikinę. Tačiau taip apsisprendžiau“, - sakė jis.

 

 

Iš viso Lietuvoje registruota 14 būsimųjų kandidatų.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai