Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Alytiškis neleidžia pasenti savo 22 metų „Volkswagen“ automobiliui

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  8:54, 2019-05-11
E. Bazevičius.
alytusplius.lt nuotr.

„Tai – antroji tavo mažulė“, - taip juokaudama alytiškiui Edgarui Bazevičiui vis sako jo žmona. Ir tokie žodžiai – apie Edgaro automobilį, kuriam jis negaili nei laiko, nei pinigų. Nors alytiškio „Volkswagen“ jau anaiptol nebe naujas, tačiau šios markės automobilius mėgstantis alytiškis deda daug pastangų, kad mašinos būklė būtų puiki.

 

Pažiūrėjus į E. Bazevičiaus 1997 metų automobilį „Volkswagen Passat B5“, nesitiki, jog mašinai – jau 22 metai. Ir šis automobilis alytiškiui – pirmasis: įsigijo ir atsisveikinti negali.

 

„Širdis neleidžia“, - juokėsi 30 metų vyras, teigęs, kad nusipirkus šią transporto priemonę, atsirado ir prielankumas „Volkswagen“. „Automobilį pirkau iš pusbrolio. Tuo metu nebuvo taip, kad norėčiau įsigyti būtent tam tikros markės automobilį. Tiesiog ieškojau nebrangios mašinos iki 1000 eurų. Nusipirkau ir ja važinėju iki šiol“, - pasakojo E. Bazevičius.

 

Dabar alytiškis tvirtina, kad ir kitas automobilis, kurį įsigytų, būtų „Volkswagen“ markės. Ne dėl to, kad jis geresnis už visus kitus. Edgaro nuomone, kiekvienas atranda jam labiausiai tinkantį.

 

 

„Nors esu „Volkswagen“ fanas, niekada kitiems nebandau įrodinėti, kad šie automobiliai kažkuo pranašesni. Nepuolu ginčytis ar kritikuoti. Esu įsitikinęs, kad visų markių automobiliai turi ir pliusų, ir minusų. Žmonės labai skirtingi, ir kiekvienas atranda, kas jam geriausia. Kartais net sunku pasakyti, kodėl vairuoji būtent tos markės automobilį. „Volkswagen“ atitinka mano poreikius. Kadangi automobilis nenaujas, įstengiu ir pats jį suremontuoti. Gedimai nepareikalauja daug lėšų“, - kalbėjo E. Bazevičius.

 

Praėjusiais metais jis pirmą kartą dalyvavo Daugų saloje vykusiame „Volkswagen“ suvažiavime. Nuo to laiko vyras stengiasi atvykti ir į visus Alytuje organizuojamus šios markės automobilių suvažiavimus, kur dalyvaujantys dalinasi žiniomis apie automobilius, kartu leidžia laisvalaikį. E. Bazevičius taip pat tapo Lietuvos „Volkswagen“ klubo nariu ir yra šio klubo ambasadorius Alytuje.

 

„Smagu pabendrauti su žmonėmis, kurie turi kažką bendro. Tuomet atsiranda ir pokalbių temų, galime vienas kitam patarti, papasakoti apie savo patirtis automobilių srityje“, - sakė alytiškis.

 

Jis pastebėjo, kad suvažiavimuose renkasi tie, kuriems nėra svarbu pasirodyti prieš kitus ar pademonstruoti, kokį brangų automobilį turi. Žmonių prioritetai – kiti. „Volkswagen“ gerbėjai atvyksta ir su šeimomis, tad susirenka daugiau žmonių. Įprastai suvažiuoja iki 16 automobilių.

 

E. Bazevičius prisipažino, kad jis savo „Volkswagen“ naudoja tik vasarą. Žiemą automobilį saugo nuo rūdžių, tad tuomet „pasiskolina“ žmonos mašiną.

 

„Na taip, mano „Volkswagen“ – išeiginis. Jį saugau, tobulinu, modifikuoju, nemažai investuoju. Tačiau nėra taip, kad būčiau visai pametęs galvą. Viską darau pagal savo galimybes, suprantu, kad turiu šeimą, ne tik automobilį, ir dėl daug ko pasitariu su šeimos nariais“, - kalbėjo E. Bazevičius.

 

Alytiškio „Volkswagen“ – pažemintas,  juodais ratais, nauju odiniu salonu. Edgaras vis sugalvoja dar ką nors patobulinti ir prisipažįsta, kad toks užsiėmimas – kaip savotiška liga. „Vis sakau, kad mašina – bankas, iš kurio neatsiimsi“, - juokavo jis.

 

 

Automobilį alytiškis vairuoja saugiai ir buvo tik kartą baustas administracine nuobauda už greičio viršijimą. Tačiau ir tada Kelių eismo taisykles pažeidė ne piktybiškai, o užsigalvojęs.

 

„Man patinka vairuoti, aš visai nepavargstu, o tik atsipalaiduoju. Kartais žmonės automobiliams „klijuoja“ savotiškas etiketes: pavyzdžiui, kad jei jau „BMW“ – tai vairuotojas nerimtas. Aš su tuo nesutinku. Markė nekalta dėl to, kas sėdi prie vairo. Yra visokių vairuotojų, ir jie vairuoja įvairius automobilius. Tad nereikėtų turėti išankstinio nusistatymo prieš tam tikra markę“, - įsitikinęs E. Bazevičius, gyvenime turintis ir daugiau pomėgių.

 

Norėdamas palaikyti gerą fizinę formą, laisvalaikiu alytiškis sportuoja, taip pat  kartu su žmona lanko šokius. Šoka salsą, bačiatą. Tad Edgarą galima išvysti ne tik „Volkswagen“ gerbėjų suvažiavimuose, bet ir miesto renginiuose sukantis šokio žingsniu.

 

Jums taip pat patinka „Volkswagen“? Prisijunkite prie bendraminčių: https://www.facebook.com/vwklubas/

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra