Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškis naktį šokdino ugniagesius – į tą patį namą vyko du kartus

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  13:46, 2019-06-07
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus ugniagesiams penktadienio naktį net du kartus teko vykti į tą patį daugiabutį Jazminų gatvėje. Juos šokdino vienas alytiškis, vis pranešdamas, kad pametė raktus, negali pateki į butą, o ant viryklės verda paliktas maistas ir gali kilti gaisras.

 

Pranešimai buvo gauti po 2 valandos nakties. Pirmojo skambučio sulaukta  2.19 val., kito – 2.38 val. Abu kartus ugniagesiai vyko nurodytu adresu į Jazminų g. 22 daugiabutį. Tačiau nuvykus jų niekas nepasitiko ir neįsileido, su skambinusiu asmeniu susisiekti jau nepavykdavo.

 

Ugniagesiai ir vieną, ir kitą kartą apvaikščiojo teritoriją, prožektoriumi švietė į buto langus, ugniagesių automobilis su kopėčiomis buvo įvažiavęs ir į vidinį daugiabučio kiemą ir dar kartą buvo įsitikinta, kad pavojus niekam nebegresia.

 

Toks sujudimas vidury nakties pažadino ir kai kuriuos Jazminų gatvės gyventojus. Išgirdę automobilio skleidžiamą triukšmą ir languose pamatę įtartinas šviesas, jie atsikėlė pažiūrėti, kas vyksta.

 

Ugniagesiai išsiaiškino, kad abu iškvietimai buvo melagingi, o tokiu būdu pašalinis asmuo galimai siekė patekti ne į sau priklausantį butą.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai