Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 26 852

Alytiškis muzikantas dovanojo gyvos muzikos vakarą savo kaimynams

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  13:35, 2019-08-31
Vilties gatvės gyventojai klausosi koncerto.
V. Kryžioko nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Vilties gatvėje, 18 numeriu pažymėto daugiabučio kieme, skambėjo gyva muzika. Šiame name gyvenantis muzikantas Aloyzas Rutkauskas savo kaimynams ir aplinkinių namų gyventojams dovanojo koncertą. Taip nuotaikingai alytiškiai paminėjo namo, kuriame gyvena,  penkiasdešimtmetį.

 

Vakare po darbų Vilties gatvėje susirinkę gyventojai turėjo puikią galimybę pasiklausyti gyvos muzikos, pašokti, pabendrauti vieni su kitais bei jaukiai, nekasdieniškai praleisti vakarą.

 

Smagu susiburti drauge

 

,,Gera džiuginti savo kaimynus dainomis. Smagu matyti jų laimingus, švytinčius veidus“, - sakė jau 40 metų muzikine veikla užsiimantis atlikėjas. Kai namo pirmininkė jam pasiūlė paminint namo ypatingą sukaktį padainuoti, Aloyzas nė akimirką nesudvejojo.

 

,,Dainavos mikrorajone gyvenu jau daug metų, mane daugelis aplinkinių gyventojų pažįsta, sveikinasi ir niekam ne paslaptis, kad aš esu muzikantas“, - sakė jis.

 

Aloyzas Rutkauskas.

 

Muzikantas neslepia, kad tai pirmas jo koncertas kaimynams. Po jo vyras sulaukė daug padėkos žodžių.

 

Gyventojai džiaugėsi galimybe pabūti drauge.

 

,,Smagu susiburti į vieną vietą, pasikalbėti apie džiaugsmus ir rūpesčius. Seniai jau teko atsipalaiduoti klausant liaudiškų dainų“, - kalbėjo kėdėje patogiai įsitaisiusi senolė.

 

Žmones suburia koncertai kiemuose

 

Daugelis susirinkusiųjų džiaugėsi, kad koncertas vyksta kieme.  Kalbėjo, kad tokio tipo koncertų jie norėtų ir dažniau.  

 

Laimingi Dainavos mikrorajono gyventojai ir pašoko.

 

,,Tai puikus bendruomeniškumo pavyzdys“, - sakė koncerto klausęs alytiškis Valentinas. Kalbinti gyventojai neslėpė, kad tokie renginiai labai svarbūs, nes  daugelis kaimynystėje gyvenančių žmonių yra susvetimėję, nebendrauja, net nesisveikina vieni kitų.

 

,,Tokie susibūrimai leidžia kaimynams geriau susipažinti ir pasijusti artimesniems“, - įsitikinęs Aloyzas.

 

Alytiškio atlikėjo Dariaus Milerio pradėta tradicija tęsiama

 

Praėjusiais metų rudenį  Dainavos mikrorajone jau skambėjo muzika, kurią atliko Alytaus miesto ambasadorius Airijoje Darius Mileris (Nojus). Žinomas atlikėjas surengė dar du koncertus gyventojams Putinų ir Vidzgirio mikrorajonuose. Šių koncertų tikslas buvo skatinti žmones muzikuoti savo gyvenamojoje aplinkoje.

 

Darius Mileris išgirdęs apie Dainavos mikrorajone vykusį Aloyzo koncertą gyventojams neslėpė džiaugsmo. ,,Džiugu, kad skambančio ir dainuojančio Alytus tradicija tęsiama“, - sakė jis.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra