Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškio siautėjimai: sumušė taksi vairuotoją, o pareigūnui rodė, ką turi kelnėse

Alytus plius inf.  •    •  8:53, 2020-11-21
asociatyvi nuotr.

Taksi vairuotojas už dyką namo nuvežti nesutiko, tai alytiškis trenkė jam kumščiu į veidą, o policijos pareigūnas uždarė į sulaikymo kamerą, užtat vyriškis jam pademonstravo savo lytinį organą ir įžeidinėjo bjauriausiais žodžiais. Tokiais veiksmais „pasižymėjo“ policijai gerai žinomas Alytaus gyventojas, nuolat patenkantis į teisėsaugos akiratį.

 

Į nieko gero nežadančius nuotykius jis įsivėlė ir rugsėjo mėnesį. Vieną dieną vyras išsikvietė taksi, pasiprašė nuvežt į Jazminų gatvės turgavietę, kur prekiaujama gėlėmis. Iš automobilio gėlių išskubėjęs alytiškis atgal grįžo nieko nepešęs – gėlių jam nepardavė, nes jis neturėjo pinigų. Sėdo į taksi automobilį ir prašė vežti jį atgal namo. Bet vairuotojas, supratęs, kad klientas neturės už ką susimokėti, suteikti paslaugas atsisakė.

 

Tai alytiškį kaip reikiant supykdė. Jis tapo agresyvus. Matant kitiems asmenims, jis du kartus kumščiu trenkė taksi vairuotojui į veidą ir pasišalino. Sužalotas vairuotojas į pagalbą išsikvietė medikus ir policiją.

 

Pareigūnai netruko sulaikyti apibūdintą vyriškį. Jį rado Jaunimo gatvėje, atpažino, kad tai nuolat teisės pažeidimus darantis alytiškis. Pareigūnai jį nuvežė į policijos komisariatą. Nors sulaikomas vyriškis nesipriešino, surakintas antrankiais atvežtas į policijos komisaratą čia siautėjo kaip tik įmanydamas. 

 

Jis atsisakė tikrintis blaivumą, o prieš uždarant į laikinojo sulaikymo kamerą, ėmė pareigūną keikti necenzūriniais žodžiais, ištraukęs iš kelnių rodė savo lytinį organą ir pirštais rodė necenzūrinį gestą.

 

Už tokius siautėjimus alytiškiui teko atsakyti teisme. Už policijos pareigūnų teisėtų nurodymų bei reikalavimų nevykdymą,  pareigūno garbės bei orumo pažeminimą,  vyriškio atžvilgiu buvo iškelta administracinių teisės pažeidimų byla. Nors apie posėdį jam buvo pranešta, alytiškis jame nedalyvavo ir jokių paaiškinimų nepateikė.

 

Teismas, įvertinęs, kad vyras savo pozicijos dėl kaltės nenurodė, dėl įvykio nesigailėjo, taip pat atsižvelgęs į tai, kad  vyriškis dažnai daro pažeidimus, spalio mėnesį skyrė jam subendrintą 400 eurų baudą.

 

Už taksi vairuotojo sumušimą alytiškiui teks atsakyti atskirai – baudžiamojoje byloje.