Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Alytiškio pastebėjimas: gatves net gremžia, o ant šaligatvių – košė

Alytusplius inf.   •    •  11:21, 2019-01-30
Taip atrodo šaligatvis ties pėsčiųjų perėja.
Skaitytojo nuotr.

„Gatvių valymu pastaruoju metu alytiškiai skųstis, ko gero, negalėtų.  Bent jau miesto centre jos net gremžiamos. Bet kodėl šaligatviai tokie? Ar čia man vienam atrodo, kad jie nėra tinkamai nuvalyti?

Nuolat reikia klampoti per sniego košę čia pat Žalgirio, Pulko, Vilniaus gatvėse – ten, kur daugiausiai vaikštau.

 

Skelbiama, kad Klaipėdos uostamiesčio kelius ir šaligatvius valančios įmonės antrą kartą šiemet sulaukė tūkstantinių baudų už prastai atliekamą darbą. Gal tai padėtų ir Alytui?“ – teiraujasi alytiškis Gintaras.

 

Alytusplius.lt portalas to paklausė atsakingų asmenų. Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė teigė, kad nei perkančioji organizacija, nei paslaugos teikėjas negalvojo, kad šiųmetė žiema bus tokia ilga ir tiek daug snigs, nebuvo numatyta tiek daug lėšų.

 

„Žmonės dirba daug, viršvalandžiais, pradeda darbą ir 4 val. ryto, šaligatvius valo ir mechanizuotu būdu, tačiau meteorologinės sąlygos tikrai yra sudėtingos. Be to, ne visi šaligatviai mieste yra valomi. Taip, kaip vasarą daugiabučio bendrija turi nusišienauti žalią veją, taip ir žiemą - nusivalyti šaligatvį ar automobilių stovėjimo aikštelę prie daugiabučio. Miestas valo pagrindinius, magistralinius pėsčiųjų takus, bet tikrai ne visus šaligatvius prie daugiabučių", - situaciją komentavo P. Raškauskienė.

 

Ji taip pat atkreipė dėmesį, kad kartais pritrūksta ir pačių gyventojų sąmoningumo, kai automobiliai būna paliekami autobusų sustojimo stotelėse, valant gatves tos vietos negali būti tinkamai nuvalytos, o vėliau patys gyventojai skundžiasi, kad sniegas nenuvalytas.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra