Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Alytiškiai vėl galės pasiimti iš bibliotekos knygas ir jas grąžinti

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos informacija  •    •  15:34, 2020-04-23
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė prasideda gera naujiena knygų mylėtojams – bibliotekos pamažu pradeda atverti savo duris.

 

Sušvelninus karantino sąlygas, Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje vėl bus teikiamos kai kurios paslaugos. Kaip visoje Lietuvoje, taip ir Alytuje, viešosios bibliotekos dėl vartotojų saugumo laikysis paslaugų atvėrimo etapiškumo, t. y. palaipsniui didins paslaugų kiekį, kol bus saugu grįžti prie įprasto bibliotekų darbo ritmo.

 

Nuo balandžio 27 dienos Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka vėl pradės aptarnauti skaitytojus. Darbo dienomis aptarnavimo laikas – nuo 10 iki 18 val. Centrinė biblioteka (Seirijų g. 2) ir Vaikų ir jaunimo literatūros skyrius (Topolių g. 21) skaitytojus aptarnaus ir šeštadieniais – nuo 9 iki 15 val.

 

Ką bus galima atlikti?

 

Bus galima grąžinti ir pasiimti knygas. Knygos bus išduodamos tik pagal išankstinius užsakymus internetu arba telefonu ir tik tiems lankytojams, kurie bus su apsauginėmis kaukėmis bei laikysis saugaus atstumo nuo darbuotojų ir kitų lankytojų. Taip pat bibliotekoje rekomenduojama mūvėti apsaugines pirštines, į bibliotekos filialus grąžinamas knygas atnešti plastikiniame maišelyje.

 

Ko kol kas nebus galima atlikti?

 

Kol kas nebus galima naudotis skaityklomis, Išmaniąja jaunimo erdve, kompiuterių klasėmis, spausdinimo ir įrišimo paslaugomis. Šios paslaugos palaipsniui vėl bus pradėtos teikti, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje.

 

Kaip vyks knygų užsakymas?

 

Skaitytojas užsisakys norimus leidinius internetu arba telefonu iš centrinės bibliotekos arba norimo filialo (išskyrus Vidzgirio filialą, kuris šiuo metu perkraustomas į kitas patalpas).

 

Knygų užsakymas internetu vyks įprastu būdu. Tuos, kurie iki šiol nesinaudojo nuotolinėmis paslaugomis, kviečiame pradėti jomis naudotis – mokomasis filmukas ČIA https://www.facebook.com/kuncinoviesoji.biblioteka/videos/963192797410970/

 

Knygų užsakymas telefonu:

 

Iš centrinės bibliotekos, Seirijų g. 2 – tel. (8 315) 32 446, iš Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus, Topolių g. 21 – tel. (8 315) 39 523, iš Pirmojo Alytaus filialo, Jiezno g. 2 – tel. (8 315) 72 775, iš Informacijos ir laisvalaikio centro, Vilties g. 34 – tel. (8 315) 34 806

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai