Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškiai už apsilankymą miesto baseine mokės daugiau

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  13:37, 2014-01-31
Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius T. Stupuris teigia, kad bilietų kainos į baseiną keisis nežymiai, bet atsiras laiko kontrolė
Alytusplius.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės taryba nusprendė pakeisti Alytaus baseino įkainius gyventojams. Tai esą padaryta siekiant užtikrinti tinkamą teikiamų baseino ir pirčių komplekso paslaugų bei kainų santykį, bet norint, kad baseino veikla atsipirktų, kainą reiktų didinti dešimtimis kartų.  

 

Pasak Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktoriaus Tomo Stupurio, kainos privalo būti pakeistos, nes yra įgyvendinamas europinis projektas, baigiama mažojo baseino rekonstrukcija, o įstaigai atsiranda galimybė teikti platesnį baseino paslaugų asortimentą.

 

„Jeigu vertintume pagal tai, kiek tai kainuoja miestui, mes tą kainą turėtume padidinti 10, 20, 50 kartų, kad veikla atsipirktų. Bet tada niekas į tą baseiną negalėtų įeiti, nes kainos būtų labai didelės. Todėl reikia atsižvelgti į visą visumą, kokios yra paslaugos. Baseino paslaugas ir kainas labai kruopščiai analizavome, padarėme tam tikrą vartotojų apklausą ir nustatėme optimaliausią kainą. Praktiškai ji nesikeičia, tik atsiranda laiko kontrolė, kad žmonės galėtų pasirinkti“, - kalbėjo T. Stupuris.

 

Jis pabrėžė, kad jeigu lygintume 2013 metų žmonių, apsilankiusių baseine, srautą, tai nustatytos naujos kainos leistų Alytaus sporto ir rekreacijos centrui surinkti apie 60 procentų daugiau pajamų.

 

Naujuosiuose baseino įkainiuose nustatyta, kad vienkartinis bilietas su pirtimi žmogui kainuos 10 litų valandai, be pirties – 6 litus už valandą. Šių paslaugų kaina nepasikeitė, bet yra apribotas buvimo baseine laikas.

 

Norintiems įsigyti abonementą su pirtimi 15 apsilankymų, kurių trukmė po dvi valandas, reikės sumokėti jau nebe 120 litų, o 250 litų. Abonementas be pirties baseino lankytojams pabrangs nuo 60 iki 150 litų.

Komentarų nėra