Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 27 373

Alytiškiai tapo Lenkijos taurės trečiojo etapo varžybų nugalėtojais

Kęstutis Dambrauskas, VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro sporto metodininkas  •    •  11:42, 2019-07-09
Lenkijos taurės 3 etapo nugalėtojai iš kairės: komandos treneris Kęstutis Dambrauskas, žaidėjai Mindaugas Diksa, Kajus Kašelionis, Nojus Serkovas, Lukas Stasionis, Harminas Dzenkauskas, Mantas Januša, Modestas Karkauskas ir Marius Kiškiūnas.
ASRC nuotr.

Kališo mieste (Lenkija) vyko atviras miesto kanupolo čempionatas ir kartu vyko Lenkijos taurės 3-iojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo Alytaus sporto ir rekreacijos centro vaikų ir jaunių komandos.

 

Vaikai žaidė 3 divizijoje, jų grupėje dalyvavo 6 komandos. Alytiškiams tai buvo pirmos tarptautinės varžybos išvykoje. Pirmose ir antrose rungtynėse mūsų jaunieji baidarininkai nesugebėjo nugalėti jaudulio ir patyrė du pralaimėjimus. Kitose dvejose alytiškiai įsižaidė, pademonstravo ką moka, iškovojo dvi pergales ir užėmė penktą vietą.

 

Jaunių U-18 ir moterų grupėje (2 divizijoje) dalyvavo 9 komandos. ASRC jauniai varžybas grupėje pradėjo pralaimėjimu 5:4 Lenkijos moterų rinktinei. Kitose grupės rungtynėse iškovojo pergalę prieš komandą iš Lešno miesto. Grupėje alytiškiai užėmė antrąją vietą ir toliau tęsė kovas dėl apdovanojimų.

 

Pakeliui link finalo ASRC jaunių komanda sunkiose rungtynėse 4:3 nugalėjo šeimininkų KTW Kališo bendaamžius ir 6:0 sutriuškino komandą iš Tanevo. Šios dvi pergalės alytiškiams garantavo vietą finale.

 

Finalo rungtynes Alytaus sportininkai žaidė jau su pažįstamu varžovu Lenkijos moterų rinktine. Rungtynes alytiškiai pradėjo ir žaidė susikaupę, tai ir davė rezultatą. Iškovojo pergalę 6:4 ir tapo U-18 grupės varžybų nugalėtojais.

 

Alytiškiai demonstravo gražų, akiai malonų žaidimą, kovojo iki finalinio teisėjo švilpuko. Komanda yra jauna, ją sudaro 15-16 metų žaidėjai, bet alytiškiai parodė charakterį ir įrodė, kad gali kovoti ir su gerokai vyresniais varžovais.

 

Čempionų komandoje žaidė Marius Kiškiūnas, Mantas Januša, Harminas Dzenkauskas, Lukas Stasionis, Kajus Kašelionis, Mindaugas Diksa, Modestas Karkauskas ir daugiškis Nojus Serkovas, komandos treneris Kęstutis Dambrauskas.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra