Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškiai stoja prie šalies verslo struktūrų vairo

Alytusplius.lt info  •  info@alytusplius.lt  •  12:03, 2014-06-13
S. Leonavičius
Alytusplius.lt nuotr.

Alytus turi dar vieną prezidentą – vakar juo tapo Sigitas Leonavičius.  Alytaus bendrovės „Traidenis“ vadovas išrinktas Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų prezidentu. Jo pristatymas tapo šiandien Alytuje prasidėjusios verslo konferencijos staigmena.

 

„Tai – ne asmeninė pergalė. Tai – gerų pokyčių ženklas“, - sakė S. Leonavičius, pasidžiaugdamas, kad naujoje Vilniaus pramonės,  prekybos ir amatų rūmų taryboje bus atstovaujamos net penkios Alytaus įmonės.

 

Be rūmų prezidentu tapusio „Traidenio“ vadovo į tarybą išrinkti „Lankavos“ vadovas Mantas Karalius, Alytaus kolegijos direktorė Danutė Remeikienė, įmonių grupės „Alita“ vadovas Vytautas Junevičius, „Alytaus prekybos“ direktorius Vilius Gavelis.

 

„Alytus be didelės agresijos padarė stiprų proveržį ir pradeda užimti dominuojančias pozicijas Lietuvos verslo organizacijose“, - pastebėjo S. Leonavičius, savo žodžius patvirtindamas žinia, kad alytiškė Dalia Matukienė vakar vėl išrinkta Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininke.

 

Tokiomis naujienomis prasidėjusioje konferencijoje „Alytaus miesto ir regiono verslo konkurencinio pranašumo didinimo galimybės ir pavojai tarptautinėje rinkoje 2014-2020 m. Euro įvedimo pliusai ir minusai verslui“ skaitomi pranešimai verslui aktualiomis temomis.

Komentarų nėra