Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškiai stebisi: politinės reklamos – ir paminklų dirbtuvėse, ir ant bokšto

AlytusPlius.lt informacija  •    •  15:11, 2023-02-14
Skaitytojos nuotr.

Alytuje intensyviai daugėja plakatų su politikų veidais. Jei tik kokia laisvesnė pastato siena – jau tuoj ir klijuoja. Nė vienas neketina atsilikti ir, kaip pastebi gyventojai, vietas reklamoms renkasi vis išradingiau.

 

„Prie paminklų jau užklijavo, tuoj ir kapinėse gal atsiras“, - svarstė nuotrauką su Darbo partijos kandidato į Alytaus merus – Deivido Grigaravičiaus – reklaminiu plakatu atsiuntusi alytiškė. Nuotraukoje šypsosi ir dar du komandos nariai – kandidatai į miesto tarybą. O rinkiminis šūkis skelbia: „Man svarbu – aš čia gyvenu!“. Viskas gal ir būtų gerai, bet plakatas užkabintas paminklų dirbtuvių teritorijoje. Tad kyla klausimų: kas gi kandidatams išties svarbu ir kokią žinią, šypsodamiesi paminklų apsuptyje, jie siunčia rinkėjams?

 

Dar vienas skaitytojas atkreipė dėmėsį į Rotušės aikštėje, ant pastato, pakabintas partijos „Laisvė ir teisingumas“ kandidato į Alytaus merus Česlovo Daugėlos ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidato Andriaus Jučo rinkiminius plakatus. Č. Daugėlos atvaizdas kabo virš dėvėtų, o A. Jučo – virš naujų drabužių parduotuvės.

 

„Tenka stebėti savivaldybės tarybos posėdžius, tai Česlovas Daugėla, kreipdamasis į Andrių Jučą, neretai pavadina jį „Jaunuoliu“. Tad sutapimas ar ne, bet ir plakatai tarsi kalba patys už save: vienas – apie sukauptą patirtį, kitas – tarsi apie naują pradžią“, - svarstė alytiškis.

 

 

Nemažai dėmesio sulaukė ir Lietuvos regionų partijos kandidatės į merus Lauros Radzevičiūtės reklama ant bokšto. Nuotrauka pasidalino ir šaržuotai politikų kasdienybę atskleidžiantis facebook puslapis „Ne’Išgirstieji“, kurie klausia: „Kaip manot, neluš..?“. Nežinia, ką tiksliai nori pasakyti minėtas puslapis, tačiau interpretacijų gali būti pačių įvairiausių. Šiaip ar taip, L. Radzevičiūtės plakatas nepastebėtas tikrai nelieka.

 

 

Politikai labai pamėgo reklamuotis ir ant priekabų – užtikrintas ir laiko patikrintas variantas: nutempi kur reikia – ir stovi. Nereikia ant jokio pastato kabinti.

 

O štai politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, dabartinis savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius, regis, mano, kad plakatų gali neužtekti. Tad dar kai kam iš savo facebook draugų rato siunčia žinutes su prašymu „palaikyti“. Kai kurie iškart ir kausia: už ko? Kiti – išvis nereaguoja, bet juk paprašyti nieko nekainuoja.

 

Dar kiti į tarybą norintys patekti kandidatai nepasivargina vakarais ir gyventojus aplankyti, agitacinius lankstinukus padalinti ir nuotraukomis su potencialiais rinkėjais bei savo asmenukėmis facebooke pasidalinti – kad ir konservatorius Povilas Tamulynas. Ka gi žino, kas veiksmingiau: dideli plakatai ar tiesioginis bendravimas?

 

 

Socialiniuose tinkluose jau žeriasi kaltinimai vieni kitiems ir dėl pašaipiai apipiešiamų bei plėšomų politinių plakatų. Politinė kova „verda“.

 

Gal ir Jūs pastebėjote ką nors įdomaus, keisto ar nematyto? Pasidalinkite su mumis, mes pasidalinsime su savo skaitytojais.