Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškiai – Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių čempionai

Kęstutis Dambrauskas, VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro sporto metodininkas   •    •  13:15, 2020-09-29
Bronzą iškovoję Alytaus tinklininai.
ASRC nuotr.

2020 metų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos vyko Palangoje. Sporto mėgėjai varžėsi futbolo, krepšinio, parko tinklinio, smiginio, šaškių, šachmatų, stalo teniso, virvės traukimo ir vadovų trikovės varžybose. Alytaus miestui finale atstovavo gausi delegacija.

Palangoje geriausiai sekėsi Putinų seniūnaitijos futbolo komandai. Ji iškovojo antrąją vietą. Alytiškiai finale po apmaudžios klaidos pralaimėjo Jonavos komandai 0:1. Bronzos medalius vyrų parko tinklinio varžybose iškovojo Putinų seniūnaitijos tinklininkai. Alytiškiai pusfinalyje apmaudžiai pralaimėjo Šiaulių rajono tinklininkams. Kovoje dėl trečiosios vietos  nugalėjo Telšių atstovus. Ketvirtąsias vietas iškovojo vyrų ir moterų krepšinio bei moterų parko tinklinio komandos.

Kitose sporto rungtyse alytiškiai pasirodė kukliau. Susumavus rezultatus miestų grupėje Alytus iškovojo pirmąją vietą, o Putinų seniūnaitija tarp Lietuvos seniūnijų užėmė antrąją vietą.

Palangoje geriausiai sekėsi Putinų seniūnaitijos futbolo komandai. Ji iškovojo antrąją vietą.