Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškį papiktino „šiukšlynas“ prie garažų: „kaip negėda“?

Raimonda Bernatavičienė  •    •  16:19, 2022-12-07
Toks vaizdas buvo prieš savaitę.
Skaitytojo nuotr.

„Alytaus gėda“, – taip vaizdą prie Sudvajų gatvėje, šalia garažų esančių konteinerių, apibūdino nuotrauką atsiuntęs alytiškis Algis. Vyras stebėjosi matoma betvarke bei siūlė čia apsilankyti ir miesto valdžiai, kuri, pasak gyventojo, turbūt daug ko matyti tiesiog nenori.

 

„Alytaus gyventojai dažnai susiduria su šiukšlių išvežimo problema. Kai kurios vietos yra visai pamirštos – net ir centre“, - rašė vyriškis.

 

Jis netvarką prie konteinerių iliustruojančią  nuotrauką siuntė praėjusią savaitę. Šiandien situacija čia – jau kitokia.

 

„Praėjusią savaitę šioje konteinerių aikštelėje, esančioje Sudvajų gatvėje, prie garažų, Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) darbuotojai, pastebėję paliktas prie konteinerių atliekas, apie tai iš karto informavo mišrių atliekų vežėją „Kauno švara“ ir pakuočių atliekų vežėją „Ekonovus“. Atliekos buvo surinktos ir išvežtos“, - informavo ARATC specialistai.

 

Jų teigimu, Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro konteinerinių aikštelių priežiūros specialistė nuolat stebi šią bei kitas konteinerių aikšteles, apie persipildžiusius konteinerius ir prie jų paliktas atliekas operatyviai informuoja vežėjus, kurie operatyviai reaguoja ir išveža atliekas.

 

Toks vaizdas yra dabar.

 

„Tačiau tvarka ir švara prie konteinerių bus užtikrinta tik tuomet, kai ja rūpinsis patys gyventojai. Palikti bet kokias atliekas prie konteinerių griežtai draudžiama.

 

Pastebėjus persipildžiusius konteinerius, prie jų paliktas atliekas prašome pranešti el. paštu info@alytausratc.lt.", - raginami gyventojai.

 

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai