Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiški, nori būti laimingas - būk!

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  14:43, 2014-04-10
Miesto vadovai susitiko su "Happy from Alytus" vaizdo klipo kūrėjais
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Nuotaikingo vaizdo klipo „Happy from Alytus“  kūrėjų Manto Radvilavičiaus ir Edgaro Judicko siekis parodyti visuomenei gražų Alytaus miesto veidą ir laimingus jo žmones sužavėjo Alytaus miesto vadovus. „Aš ir taip esu laimingas, bet pažiūrėjęs jūsų sukurtą vaizdo filmą kelias minutes jaučiausi dar laimingesnis“, – džiaugėsi miesto meras Jurgis Krasnickas.

 

Jis ir vicemerė Nijolė Makštutienė šiandien susitiko su klipo kūrėjais, įteikė jiems padėkas ir dovanų. Bene labiausiai miesto vadovai žavėjosi Manto ir Edgaro siekiu parodyti visuomenei gražų Alytaus veidą, jų bendru idėjiniu darbu bei suteikta galimybe alytiškiams neatsilikti nuo kitų miestų.

 

J. Krasnickas pastebėjo, kad „Happy from Alytus“ vaizdo klipe žmonės jautėsi laisvai, natūraliai. Jis irgi buvo gavęs pasiūlymą įsiamžinti vaizdo klipe apie Alytų. „Supratau, kad reikės suvaidinti, tačiau artistas iš manęs prastas“, - apie atsisakymą filmuotis kalbėjo miesto meras.

 

M. Radvilavičius ir E. Judickas projektą įgyvendino savo iniciatyva. „Mažiau kalbų, daugiau darbų“, - sakė Mantas.

 

Susitikimo su miesto vadovais metu vyko atvira ir nuoširdi diskusija, kaip Alytus vystosi, tobulėja, buvo pasidalinta mintimis, kaip paskatinti jaunimą aktyviai reikšti savo idėjas ir pasiūlymus siekiant sukurti geresnį ir patrauklesnį gyvenimą Alytuje.

 

Tiek miesto vadovai, tiek Mantas ir Edgaras buvo vieningos nuomonės, kad Alytuje trūksta pačių žmonių iniciatyvos, mat miestas yra strategiškai patrauklioje vietoje, darželių bei švietimo sistema puiki, darbo vietos irgi kuriamos, tik trūksta noro daryti patiems, keisti, tobulėti.

 

„Alytuje yra nemažai aktyviai veikiančių jaunimo organizacijų, kur žmonės kūrybingi bei iniciatyvūs. Reikėtų palaikyti nuolatinį bendradarbiavimą su jais, išklausyti jų idėjas. Tai yra būtinas žingsnis siekiant geresnio gyvenimo Alytuje“, - sakė M. Radvilavičius.

 

E. Judickas kone dvidešimt metų dirbantis su vaikais pastebėjo, kad jauni žmonės pasidarė tingūs.

 

Alytiškių įgyvendintas projektas „Happy from Alytus“ sulaukė didelio pasisekimo. Pasigirdo pasiūlymų kurti Alytaus miestą reprezentuojantį filmą.

Komentarų nėra