Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 40 488

Alytiškės – viktorinos ne tik apie Europos pinigus nugalėtojos

Alytaus „Volungės“ progimnazijos inf.  •    •  15:42, 2019-03-27
Viktorinos nugalėtojos Liepa Siauraitytė bei Ugnė Juonytė.
Alytaus „Volungės“ progimnazijos nuotr.

Europos pinigų viktorinos Lietuvos nacionaliniame finale pirmąją vietą iškovojo Alytaus „Volungės“ progimnazijos komanda – moksleivės Liepa Siauraitytė bei Ugnė Juonytė ir jų mokytoja Rūta Mockevičienė.

 

Antrąją vietą užėmė Vilniaus licėjaus vaikinai – Joris Strazdas ir Domantas Švažas (mokytoja Daiva Strielkūnienė). Trečioji atiteko Kauno technologijos universiteto gimnazijos ugdytiniams (mokytojas Kristijonas Bartoševičius).

 

Visi laimėtojai teisingai atsakė į 14-ą iš 15-os viktorinos klausimų. Interaktyvios virtualios viktorinos rezultatams lemiamas buvo atsakymų pateikimo „Kahoot!“ programėlėje greitis. Viktorinos klausimai dalyviams buvo pateikiami tiesioginės „YouTube“ transliacijos metu.

 

Laimėtojai kartu su juos lydinčiu pedagogu ar tėvų atstovu gegužės 6–7 d. vyks į Briuselį, kur atstovaus šaliai Europos finaliniame ture.

 

Antrą kartą surengtoje viktorinoje Lietuvoje iš viso dalyvavo apie 1000 moksleivių iš 60 šalies mokyklų.

 

Taupymo principai, kasdieniai finansai, finansų rizika, infliacija – tik keletas iš visų konkurso temų, kurios kūrybiškai įvilktos į trumpus testo formos klausimus.

 

Nacionalinio turo nugalėtojų Lietuvoje laukia ir kiti Lietuvos bankų asociacijos (LBA) įsteigti prizai. Pirmos vietos laimėtojai, be kelionės, laimės 500 eurų, antros vietos – 400 eurų, trečios – 300 eurų biudžetą savo klasės iniciatyvai: bendram renginiui, išvykai, mokymo priemonėms ar pan.

 

Apdovanojimai laimėtojams balandį bus įteikti Vilniuje.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra