Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytiškės mokytojos leidinio sutiktuvėse skambėjo jos mokinių atliekami kūriniai

AlytusPlius.lt informacija  •    •  15:53, 2023-01-24
Mokytoja metodininkė Vita Naujikienė su mokinėmis.
Asmeninio albumo nuotr.

Sausio 20 d. Alytaus muzikos mokyklos salėje vyko fortepijono mokytojos metodininkės Vitos Naujikienės leidinio „ Muzikos skaitiniai “ sutiktuvės. Į šiltą renginį pasidžiaugti kartu susirinko mokytojos mokiniai, kolegos ir bičiuliai. Mokinių atliekami fortepijoninės muzikos kūriniai abejingų nepaliko.

 

Pirmiausiai mokytoja V. Naujikienė supažindino su knygos ,,Muzikos skaitiniai“  turiniu. Papasakojo, kad  skaitymo iš lapo leidinio pagrindą sudaro lietuvių liaudies dainos, taip pat yra ir kitų tautų melodijos, bei įvairūs fortepijono pedagogikoje naudojami kūriniai. Muzikinė medžiaga suskirstyta į skyrius. Kiekvienas skyrius turi konkrečias metodines užduotis.

 

 

Po to vyko koncertinė programa. Mokytojos V. Naujikienės mokiniai atliko įvairių stilių fortepijoninės muzikos kūrinius.

 

Koncerto metu skambėjo ir respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatų atliekami kūriniai. Juos paruošė V. Naujikienė. Nemažai šios mokytojos mokinių savo gyvenimą yra susieję su muzika.

 

Mokytoja V. Naujikienė padovanojo leidinį muzikos mokyklos bibliotekai ir pakvietė mokytojus jį naudoti fortepijono pamokose.

 

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai