Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 26 852

Alytiškė pinigus atidavė neegzistuojančios įstaigos „darbuotojams“

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  10:42, 2019-08-22
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Pas Statybininkų gatvėje gyvenančią moterį užsukę nepažįstami vyrai „pribūrė“ jai tiek, kad ši, patikėjusi visais jų žodžiais, atidavė neprašytiems svečiams turėtus pinigus.

 

Du nepažįstamieji į daugiabutį, kur gyvena 76 metų moteris, lengvo grobio ieškoti atėjo trečiadienį, apie 10.40 val. Jie prisistatė esantys Ūkio reikalų vykdomojo komiteto atstovai.

 

Nors toks komitetas jau seniai neegzistuoja, alytiškei iš pradžių tai įtarimų nesukėlė. Vyrai sukurpė įtikinamą istoriją, kaip iš moters išvilioti pinigus, ir ji jų melu patikėjo. Senjorė pati atidavė vyrams savo turėtus 390 eurų.

 

Tik jiems išėjus alytiškė suprato, kad buvo apgauta ir kreipėsi į policijos pareigūnus. Jie dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

 

Tą pačią dieną, apie 13 val., Seirijų gatvėje nuo sukčių nukentėjo ir dar viena garbaus amžiaus moteris. Jie iš 80 metų alytiškės išviliojo 970 eurų.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra