Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus visuomenės sveikatos biuras turi naują direktorę

Laura Baliukonienė  •  laura@alytusplius.lt  •  14:15, 2014-05-29
Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktore buvo patvirtinta Ingrida Rutkauskienė
Alytusplius.lt nuotr.

Šiandien vykusiame Tarybos posėdyje naująja Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktore buvo patvirtinta Ingrida Rutkauskienė. „Jaučiuosi tvirtai ir pasiryžusi dirbti. Kiek galima daugiau stengsimės visuomenei viešinti apie biuro veiklą, organizuoti seminarus, užsiėmimus“, – apie savo planus kalbėjo naujoji vadovė.

 

Iki šiol Alytaus miesto savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) bendrosios praktikos slaugytoja, atliekančia administracinį darbą, dirbusi I. Rutkauskienė dirbti visuomenės sveikatos biure pradės nuo ateinančio pirmadienio.

 

Alytaus miesto savivaldybės gydytoja Irma Geraltauskaitė sakė kad, prašymus dalyvauti konkurse iš viso buvo pateikusios keturios kandidatės, tačiau dvi iš jų neparengė įstaigos veiklos programos, todėl konkurse dalyvauti liko tik dvi pretendentės. Viena jų buvo Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stebėseną.

 

Buvusioji Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos direktorė Daiva Kubilienė buvo atleista iš direktorės pareigų praėjusių metų pabaigoje, kai atlikus įstaigos auditą buvo pateiktos išvados, kad biuro vadovės pareigos atliekamos nerūpestingai bei aplaidžiai.

 

Iki šiol laikinai direktorės pareigas ėjo Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Renata Kuodienė.

Komentarų nėra