Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus verslininkų konfliktas. Kuris laimės?

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  14:39, 2015-05-06
Alytaus verslininkų konfliktas. Kuris laimės?
Alytusplius.lt nuotr.

Alytaus miesto centre įrengta automobilių stovėjimo aikštelė pamažu virsta malkų turgumi. Prie „Skirnuvos“ stiklinio pastato esančioje aikštelėje stovi sunkvežimiai su malkomis, nuo Naujosios gatvės pusės įėjimo į pastatą net nematyti. Ar metų pradžioje dėl aikštelės kilęs verslininkų konfliktas nerimsta?

 

Matyt, kad „Skirnuvos“ vadovams ir aikštelės savininkui vis dar nepavyksta užkasti karo kirvio. (Aikštelę prie „Skirnuvos“ stiklinio pastato, valstybiniame žemės sklype, gavusi leidimą iš miesto savivaldybės, įrengė „Skirnuva“, bet vėliau atkūrus nuosavybės teises, 16 arų žemės sklypas buvo perduotas Alytaus verslininkui Edvardui Griškeliui).

 

Kalbama, kad aikštelės savininkas „Skirnuvos“ pastate įsikūrusioms įmonėms siūlė išsinuomoti vietas automobiliams. Esą šiems atsisakius ir kilo pirmieji nesutarimai.

 

Šių metų pradžioje aikštelė buvo pradėta ardyti. Išimti bortai iki šiol išmėtyti prie pat įėjimo į pastatą, o aikštelė „užkižta“ sunkvežimiais. Visgi, potencialiems malkų pirkėjams savo prekę atsiimti būtų ganėtinai sunku, nes privačios aikštelės išvažiavimas užstatytas „Skirnuvos“ logotipu pažymėta sunkiasvore transporto priemone.

 

Ar Alytaus verslininkai bando vienas kito kantrybę? 

Komentarų nėra