Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus vaikams – smagi anglų kalbos stovykla už pusę kainos

alytusplius.lt inf.  •    •  9:31, 2020-07-14
AMES nuotr.

„Turime gerų žinių, norintiems stovyklauti rugpjūčio mėnesį“, - skuba pranešti kalbų mokyklos AMES Alytaus filialo vadovė Viktorija Kakauskienė. O žinios – išties geros: rugpjūtį vaikų Alytuje laukia anglų kalbos stovykla už pusę kainos – kitą dalį kompensuoja Alytaus miesto savivaldybė.

 

Pusės dienos stovykla skirta 7-13 metų vaikams, kurių stovykloje lauks įdomūs ir įtraukiantys užsiėmimai. Jie truks pusę dienos – nuo 9 iki 13 valandos ir kai tik oro sąlygos leis, vyks lauke.

 

„Tai nebus įprastos pamokos, mokantis vien iš vadovėlių. Tai bus įdomūs pažintiniai užsiėmimai, skirti vienai aktualiausių šių dienų temų – ekologijai. Domėdamiesi ir susipažindami su juos supančia aplinka, stovyklos metu vaikai mokysis kalbėti, skaityti, rašyti, atliks klausymo pratimus, sužinos naujų žodžių ir juos įsisavins per praktines pažintines veiklas“, - pasakojo V. Kakauskienė.

 

Stovykloje laukiami vaikai, turintys anglų kalbos pradmenis. Visi užsiregistravusieji bus suskirstyti į grupes pagal amžių ir žinių lygį, aprūpinti mokomąja medžiaga.

 

Ši stovykla – tai puiki galimybė prisiminti ir patobulinti savo anglų kalbos žinias prieš naujų mokslo metų pradžią, o smagiuose, bet intensyviuose užsiėmimuose ne tik šauniai praleisti laiką, bet ir išmokti naujų dalykų, kurie gyvenime visada praverčia. 

 

Rengiamos dvi stovyklos pamainos -  rugpjūčio 17-21 ir rugpjūčio 24-28 dienomis.  

 

Grupės nebus didelės, tad vietų skaičius yra ribotas. Registracija vyksta internetu: https://www.ames.lt/iveikime-spragas-7-11#t42-Alytus

 

Daugiau informacijos apie stovyklą ir jos programą https://www.ames.lt/iveikime-spragas-7-11#t42-Alytus

 

Komentarų nėra