Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus tarybos nario A. Jučo atsakymas Seimo nariui R. Šarknickui. Prastos trąšos

Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Andrius Jučas  •    •  13:12, 2021-08-24
Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys A. Jučas.

Puiki parlamentaro straipsnio įžanga: „Lietuva labiausiai nukenčia iš visų regiono valstybių, mat kitų šalių lyderiai kalbasi ir su Baltarusijos, ir su Rusijos, ir net Šiaurės Korėjos vadais“. Aš siūlyčiau dar toliau žygiuoti ir pradėti kalbėtis su Somalio piratais, gal pavyktų praplėsti naują laivybos nišą mūsų uostui. Kokios galimybės atsivertų! 

 

„Kitų šalių lyderiai laikosi kitos politikos“ yra ne kas kita, kaip Seimo nario melas. Vakar per Baltijos kelio 32 metų minėjimą Baltijos šalių ir Lenkijos premjerai visi kartu pasmerkė hibridinę Baltarusijos ataką prieš valstybių sienas, yra vieningai palaikomos sankcijos, tad kaimynai išimtinai solidariai laikosi tokios pat politikos, kaip ir Lietuva. Tačiau, matyt, čia yra kažkas kito, nei tik opozinės Valstiečių ir žaliųjų sąjungos nario noras paoponuoti. Yra turbūt rizika, kad gali užstrigti jūsų partijos pirmininko „biznelis“ trąšomis, kurių kilmė baltarusiška/rusiška, todėl ir kyla tokios bangos. 

 

Toliau Seimo narys plėtoja rytų kaimynų senokai mums primetamą klišę: „Nesame dideli ir galingi, kad galėtume žaisti tokius žaidimus. Esame maža valstybėlė prie milžiniškos pėdos, kuri bet kuriuo metu gali užminti ir pamiršti, kad tokie buvome.“. 

 

Aš tik priminsiu, kad esame NATO aljansui priklausanti valstybė ir kaimynai puikiai žino šio aljanso privalumus ir pajėgas. Bet čia ir vėl reikia pavartyti istorijos puslapius. Ir ką atrasime: Referendumas prieš NATO; referendumas prieš Visagino atominę eletrinę, atvėręs kelią Astravo atominei elektrinei, referendumas prieš ES sutartį (dėl žemės); dabar riaušės prie Seimo tuo pat metu, kai Lukašenka pradėjo tikrą hibridinį karą prieš Lietuvą - visa tai agrooligarcho R.Karbauskio “nuopelnai” Lietuvai. Kartais - tiesioginiai ir asmeniniai “nuopelnai”, kartais - tiesiog sąmoningai ir gausiai pasėjant sėklų, kad tai įvyktų. Robertas yra ištikimas šios sėjos aktyvistas.

 

Ir pabaigai. Pats, Robertai, leidžiate knygas. Tik be rašymo ar knygas dar skaitote? Labai rekomenduoju „1940. Paskutinė Lietuvos vasara“, gal tada kažkiek atversite akis ir kiek kitaip pradėsite vertinti prisitaikėlišką politiką, rizikas iš rytų ir geopolitika neatrodys toks sunkiai įkandamas riešutas. Nuoširdžiai.

 

 

 

Užs. Nr. 043

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai