Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 13 123

Alytaus tarybos narei pareikšti įtarimai dėl dokumentų klastojimo

alytusplius.lt inf.  •    •  14:34, 2019-08-27
Alytaus miesto savivaldybės tarybos narei L. Radzevičiūtei pareikšti įtarimai.
Alytusplius.lt nuotr.

Aktyviai ir garsiai už teisybę kovojanti Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė Laura Radzevičiūtė pati pateko į teisėsaugos akiratį.

 

Antradienį Druskininkų policijos komisariate jai pareikšti įtarimai dėl galimo dokumentų klastojimo ir skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.  

 

Kaip sakė Alytaus policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai Alytaus apylinkės prokuratūra gavo Vyriausiosios rinkimų komisijos persiųstą pareiškimą dėl galimo dokumentų klastojimo.  

 

Reiškiant įtarimą ir skiriant kardomąją priemonę L. Radzevičiūtė pasirašyti procesinius dokumentus atsisakė, tačiau įtarimas jai pareikštas. 

 

Vėliau politikė apsilankė Alytaus policijos komisariate ir pareiškė pretenzijas dėl pareigūnų suteiktos informacijos žiniasklaidai. 

 

37 metų L. Radzevičiūtė šį pavasarį vykusiuose savivaldos rinkimuose siekė Alytaus miesto merės posto. Į Alytaus miesto savivaldybės tarybą buvo išrinkta pagal Lietuvos centro partijos sąrašą. Ji yra savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos pirmininkė. 

 

Susiekti su L. Radzevičiūtė alytusplius.lt nepavyko - telefonu ji neatsiliepė. 

 

Papildyta: vėliau L. Radzevičiūtė perskambino ir paprašė klausimus atsiųsti raštu. 

 

Atsiųstame atsakyme į klausimą, ar jai žinoma apie pareikštus įtarimus ir ką apie tai mano, tarybos narė teigia, jog "suinteresuoti asmenys, neturintys jokių svarių argumentų, policijos rankomis nori susidoroti su manimi, kadangi keliu nepatogius klausimus. Alytaus VPK vieųjų ryšių akcija, manau, padaryta specialiai, o policijos pareigūno teiginiai žodžiu, kad aš įtariamoji, buvo staigmena, - tikėtina, specialiai, jog negalėčiau pasiruošti apsiginti ir pan."

 

Paklausta, ar susiklosčius tokiai situacijai neplanuoja atsisakyti tarybos narės įgaliojimų, L. Radzevičiūtė patikino, kad to daryti neketina, "nes jokių nusikaltimų nesu padariusi."

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra