Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Per Alytaus šventę norinčiuosius prisistatyti ir prekiauti sunku sutalpinti miesto centre

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  8:44, 2014-06-11
Per miesto šventę teismo darbuotojų automobiliai čia nestovės
Alytusplius.lt nuotr.

Šį savaitgalį vyksiančioje Alytaus miesto šventėje prekiauti savo gaminiais panoro rekordinis skaičius prekybininkų, o savo produkciją pristatyti norintys verslininkai nebesutelpa  verslo parodai pasirinktoje automobilių stovėjimo aikštelėje prie teismo.

 

„Pasikeitė šventinės miesto mugės vieta, todėl į kitą teritoriją perkėlėme ir verslo parodą“, - sakė Romualdas Ambroževičius, parodą organizuojančių Vilniaus  prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo vadovas.

 

Pasak R. Ambroževičiaus, pirminis sumanymas surengti verslo parodą senosios autobusų stoties aikštelėje pasikeitė perkėlus miesto mugę iš Pulko į S. Dariaus ir S. Girėno gatvę. Anot jo, nesinorėjo palikti atotrūkio nuo šventės metu vyksiančio šurmulio, mat dėl netinkamos vietos tikėtinas mažesnis lankytojų skaičius.

 

„Labai gaila, kad dėl vietos stygiaus negalime sutalpinti visų įmonių norinčių dalyvauti parodoje, nors dar yra besikreipiančių. Jau teko atsisakyti bene penkių verslo subjektų“, - apgailestavo R. Ambroževičius.

 

Birželio 13 dieną vyksiančioje parodoje dalyvaus dvidešimt šešios įmonės iš Lietuvos, Lenkijos bei Latvijos, kurios supažindins miesto svečius su vandens oro jonizatoriais, žmogaus sveikatą stiprinančiais preparatais, vamzdynų plovimo technika, pristatys kitas veiklas bei naujus produktus.

 

Kiekvienas Tarptautinės verslo parodos „Alytus 2014“ dalyvis turės mokėti po 30 litų už kvadratinį metrą.

 

Prekiauti tradicinėje miesto mugėje šiemet panoro bene pusketvirto šimto prekybininkų. Šiemet, kaip niekad daug pateikta prašymų prekiauti maisto produktais. 

Komentarų nėra