Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 009

„Alytaus šilumos tinklų“ sąskaitos gyventojus pasieks kitą savaitę

„Alytaus šilumos tinklų“ informacija  •    •  17:04, 2019-07-11
„Alytaus šilumos tinklų“ sąskaitos gyventojus pasieks kitą savaitę.
Asociatyvi nuotr.

„Alytaus šilumos tinklai“ iš „Litesko“ šių metų gegužės 31 d. perėmė visą Alytaus miesto šilumos ūkį sudarantį turtą ir pradėjo vykdyti šilumos ir karšto vandens tiekimo veiklą Alytaus mieste. Sąskaitas už paslaugas, suteiktas birželio mėnesį, vartotojams teiks „Alytaus šilumos tinklai“.

 

Kad sklandžiai ir teisingai pateiktų sąskaitas, bendrovė turi gauti tam tikrus duomenis iš „Litesko“, jie bus pateikti iki liepos 15 dienos. Dėl šių priežasčių sąskaitos už paslaugas visiems vartotojams vėluos ir bus pateikiamos kitos savaitės pabaigoje. Įmonės administracija atsiprašo visų vartotojų už patirtus nepatogumus.

 

Sąskaitos bus siunčiamos paštu bei skelbiamos interneto tinklalapyje www.alyatusst.lt paspaudus nuorodą „elektroninės sąskaita www.e-kasa.lt“. Slaptažodis bus nurodomas sąskaitoje.

 

Vartotojams, kurie yra nurodę elektroninio pašto adresą, sąskaitos taip pat bus teikiamos ir e. paštu. (anksčiau buvo teikiamos tik per e. aptarnavimo centrą).

 

Nuo šių metų liepos 1 d. gyventojai, atsiskaitydami už bendrovės suteiktas paslaugas, turėti mokėti, nurodydami įmokos kodą 103388. Pažymima, jog įmokos kodo ruošiniu gali naudotis tik gyventojai. Įmonės, kaip ir anksčiau, atsiskaityti už paslaugas privalo atlikdamos bankinius pervedimus.

 

Įmokų ruošiniai esamiems AB „Swedbank“ klientams jau yra patikslinti ir ruošiniuose nurodytas įmokos kodas 103388, įmonės pavadinimas  „UAB Alytaus šilumos tinklai“ ir jos banko sąskaita.

 

Dėl e. sąskaitų – automatinio mokėjimo sutartys perkeltos bendrovei, klientams papildomų veiksmų atlikti nereikia.

 

Vartotojai už paslaugas taip pat gali atsiskaityti „Perlo“ terminaluose, „Maximos“ kasose, pašto skyriuose ir naudodamiesi www.manogile.lt

 

Papildomai informuojama, kad „Alytaus šilumos tinklai“, vadovaudamiesi 2001 m. rugpjūčio 2 d. sutartimi dėl Alytaus miesto šilumos ūkio modernizavimo ir renovavimo Nr. 01-08-02-013, įsipareigojo perimti iš „Litesko“ šilumos vartotojų skolas, susidariusias laikotarpiu nuo 2018 m. gruodžio 1 d. iki 2019 m. gegužės 31 d. Turintiems skolų minėtu laikotarpiu sąskaitoje bus pavaizduota eilutė „Preliminari skola“.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra