Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus šauliai Europos čempionate – tarp dešimties geriausiųjų

Karolis Latauskas  •    •  13:10, 2019-09-24
Jūratės Česynaitės ir Karolio Girulio duetas Europos čempionate užėmė 8 vietą.
ASRC nuotr.

Italijoje vykusiame Europos šaudymo mažo kalibro ginklais čempionate Lietuvą atstovavo šauliai iš Alytaus.

 

Geriausiai jame pasirodė Karolis Girulis. Jis kvalifikacijoje šaudant iš trijų padėčių (gulint, klūpant ir stovint) net 13 taškų pagerino Lietuvos rekordą. Jis turėjo progą varžytis ne tik dėl čempiono titulo, bet ir olimpinio kelialapio.

 

Galutinėje įskaitoje jis tarp 66 dalyvių užėmė 8-tą vietą.

 

Kitame pratime šaudant gulomis (Mix team) alytiškių Jūratės Česynaitės ir Karolio Girulio duetas taip pat buvo aštuntas tarp 33 stipriausių Europos komandų.

 

Po puikaus pasirodymo kvalifikacijoje Jūratė ir Karolis pateko į pusfinalį, kur dėl patekimo į finalą stojo akis į akį su geriausiai čempionate pasirodžiusia Rusijos komanda, kuri šį kartą buvo stipresnė.

 

Šaudant mažo kalibro pistoletu iš 25 metrų atstumo, solidžiai tarptautinėje arenoje debiutavo bei savo asmeninį rekordą pagerino jaunoji šaudymo žvaigždutė Ugnė Vaickelionytė.

 

Mergina jaunimo grupėje tarp 32 dalyvių užėmė 18 vietą.

 

Šaulius į čempionatą lydėjo treneriai Asta Brusokienė ir Česlovas Pavilonis.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra