Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrui – dar vienas įvertinimas

  •    •  16:15, 2014-02-20
APVA apdovanojimai.

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) tradiciškai paskelbė geriausius savo partnerius, tarp kurių – ir Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, pripažintas geriausiu praėjusių metų projektų vykdytoju atliekų tvarkymo srityje.

 

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) įvertintas ir apdovanotas už efektyviausią lėšų įsisavinimą 2013 m. įgyvendinant atliekų tvarkymo projektus.

 

Apdovanojimą alytiškiams įteikusi APVA pažymi, kad bendrovė sukūrė gerą valdymo ir kontrolės sistemą, išugdė kvalifikuotus darbuotojus, kurių pastangų dėka 2013 metais efektyviausiai dirbo, spręsdama biologiškai skaidžių atliekų projekto įgyvendinimo ir kitų jos vykdomų projektų lėšų panaudojimo klausimus.

 

Per praeitus metus ARATC planavo panaudoti 9,5 mln. litų investicijų, numatytų ES paramos programoje, ir faktiškai panaudojo 14,6 mln. litų arba 154 proc.

 

“Kiekvienas naujas investicinis projektas yra didžiulis, daug jėgų ir atsakomybės reikalaujantis iššūkis įmonei ir aš labai didžiuojuosi mūsų komanda, kuri tų iššūkių nebijo ir kasmet žengia didžiulį žingsnį į priekį”, - sake ARATC direktorius Algirdas Reipas.

 

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras geriausiu APVA pripažintu projektų vykdytoju tampa jau antrus metus iš eilės, o 2012 metais Aplinkos projektų įgyvendinimo agentūra ARATC pripažino geriausiu dešimtmečio partneriu įgyvendinant ES remiamus projektus tarp visų regioninių centrų.

Komentarų nėra