Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

Alytaus rankinio komandai įteiktas apdovanojimas už trečiąją vietą

Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus informacija  •    •  16:30, 2019-05-28
Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ekipą lydėjo palaikymo komanda.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Birštone uždarant 2018–2019 m. rankinio sezoną pagerbtos stipriausios vyrų ir moterų ekipos, išdalinti individualūs prizai.  Ant prizininkų pakylos lipo trečiąją vietą iškovojusi Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ekipa.

 

Ją lydėjo palaikymo komanda – miesto savivaldybės tarybos nariai Nijolė Makštutienė, Valė Gibienė ir Gintautas Andriuškevičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Adomas Andrušaitis, VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius Tomas Stupuris, UAB „Stronglasas“ direktorius Andriejus Jakštas.

 

„Varsos-Stronglaso“ komandos treneris Egidijus Petkevičius pasidžiaugė savo vyrų darniu žaidimu ir noru įrodyti, kad dzūkų komanda yra stipri ir pajėgi varžytis su  didžiųjų Lietuvos miestų rankinio komandomis, kurių metų biudžetas yra keleriopai didesnis ir komandose žaidžia daug samdytų legionierių.

 

Šį sezoną vyrų čempionate dalyvavo 9 vyrų rankinio komandos iš 7 miestų: varžėsi po komandą iš Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Panevėžio, Utenos, po dvi iš Vilniaus ir Kauno.

 

Antrąją vietą laimėjo Vilniaus VHC „Šviesa“, o čempionų titulą apgynė Klaipėdos „Dragūnas“.

 

Renginio metu Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas atkreipė dėmesį į tai, kad tiek vyrų, tiek moterų čempionatai buvo įtempti ir nenuspėjami, o finalų serijos dovanojo daug gražių rankinio akimirkų.

 

Seimo narys Kęstutis Smirnovas sveikino susirinkusius su pasiekimais, linkėjo gero poilsio vasarą, o kitą sezoną pradėti nauja jėga ir siekti kuo aukštesnių rezultatų.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra