Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus rajono vienišiai kartu su valdžios dovanomis gauna ir dūmų daviklių detektorius

  •    •  11:01, 2013-12-18
Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorius A. Truncė pas vienišą senolę atvyko su dovanomis

Beveik 300 vienišų žmonių prieš Kalėdas aplankyti nusprendę Alytaus rajono vadovai pas juos važiuoja ne tik su tradicinėmis kalėdinėmis dovanomis. Kartu vyksta ir Priešgaisrinės apsaugos tarnybos darbuotojai, kurie vienišų žmonių namuose pritvirtina dūmų daviklių detektorius ir paaiškina, kaip saugiai žiemą kūrenti krosnį.

 

Panašios  kalėdinės akcijos Alytaus rajone yra tradicinės, tik kasmet pasirenkama aplankyti vis kitą gyventojų grupę. „Šiemet nusprendėme aplankyti vienišus žmones, kurie dėmesio, ko gero, laukia netgi labiau nei dovanų“, – sakė akcijos iniciatorius Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas.

 

Kalėdinėje akcijoje dalyvauja  savivaldybės, seniūnijų  darbuotojai,  kurie kartu ir lanko vienišius, ir prisidėjo prie akcijos finansiškai, aukodami pinigų. Dovanų krepšelį su maisto produktais, kūčiukais, kalėdaičiais gauna kiekvienas aplankytasis.

 

Iš viso suplanuota aplankyti 271 vienišą rajono gyventoją.

 

Savivaldybės vadovai  ir darbuotojai nusiteikę jiems ne tik atvežti dovanas, bet ir pabendrauti, išklausyti ir kartu paraginti aplinkinius, visas bendruomenes prisiminti šalia gyvenančius vienišus, sergančius, neturtingus žmones, rasti laiko pasidalyti su jais bendravimo džiaugsmu, padėti materialiai ir dvasiškai. 

 

„Pradžiuginkime vienišus žmones“, – cituodami šiemetės akcijos pavadinimą, kviečia Alytaus rajono vadovai.

 

Komentarų nėra