Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 21 250

Alytaus rajono verslininkai mero prašo patarimų ir pagalbos

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  11:35, 2020-03-19
Alytaus rajono verslininkai kreipiasi į merą ir prašo juos konsultuoti, kaip dirbti karantino metu.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Plintantis koronavirusas (COVID-19)  kelia didelių iššūkių ir daug klausimų verslo bendruomenei. Dėl apribojimų jau dabar kai kurios įmonės susiduria su problemomis. Alytaus rajono verslininkai kreipiasi į merą ir prašo juos konsultuoti, kaip dirbti karantino metu ir išgyventi, jeigu jis tęsis ilgiau.

 

Pasitarti su Alytaus rajono meru Algirdu Vrubliausku atvyko statybos darbų paslaugas teikiančios įmonės vadovas, kuris nerimauja dėl veiklos, darbo santykių karantino metu. Rajono verslininkai susiduria su sunkumais, kur įsigyti dezinfekcinio skysčio, kitų apsaugos priemonių.

 

Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas verslininko prašė neatleisti darbuotojų, o pasinaudoti Vyriausybės siūloma pagalba. „Kasdien stebime Lietuvos ir pasaulio situaciją dėl koronaviruso. Karantinui užsitęsus, svarstysime ir savivaldybės galimybes padėti verslui“, – kalbėjo A. Vrubliauskas. Alytaus rajono savivaldybė paramą smulkiam ir vidutiniam verslui skiria jau daugiau kaip 20 metų.

 

Verslininko klausimą dėl dezinfekcinio skysčio meras išsprendė susitikimo metu  – paskambino dezinfekantą gaminančiai ir juo prekiaujančiai įmonei ir sutarė dėl įsigijimo. 

 

Informacijos apie paramos verslui priemones ir jų taikymo planą galima rasti Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos tinklalapyje, specialiai tam sukurtoje VšĮ „Versli Lietuva“ verslo informavimo platformoje „COVID-19 aktualijos verslui“, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos tinklalapyje.

 

Apie COVID-19 poveikį Lietuvos turizmo verslui bei visam svetingumo sektoriui informacija dažniausiai užduodamų klausimų ir atsakymų formatu dalijasi nacionalinė Lietuvos turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai