Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus rajono valdžia jau apšilo kojas naujoje vietoje

  •    •  14:49, 2013-12-16
Naujose patalpose gerai jaučiasi iš dešinės: Alytaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja V. Mačiulienė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorius A. Truncė ir Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjos pavaduotoja V. Bručienė

Iš miesto centro į jo pakraštį išsikrausčiusi Alytaus rajono valdžia buvusioje siuvėjų mokykloje įsikūrė visai neprastai. Bent jau toks įspūdis susidarė žurnalistams, pakviestiems į baigiamąją šių metų spaudos konferenciją ir apžiūrėjusiems laikinus valdininkų kabinetus.

 

Juose tarnautojai įsikūrė ne po 1–2, o po 4–6, tačiau erdvūs kabinetai neatrodo sausakimši, o ir darbuotojai juose – smagiai nusiteikę. Netgi pats rajono meras Algirdas Vrubliauskas pajuokavo, kad gal vertėtų čia pasilikti, o suremontuotą 2 600  kvadratinių metrų pastatą Alytaus centre parduoti, jei atsirastų pirkėjas, kuris pasiūlytų gerą kainą.

 

Jau pradėto remontuoti pastato rekonstrukcija kainuos apie 6, 25 mln. litų. Jis turėtų būti sutvarkytas iki kitų metų rudens.

 

„Ši investicija papuoš ir Alytaus miesto centrą“, – pažymėjo Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Aurimas Truncė.

 

Tai – viena priežasčių, dėl kurios rajono valdžia tikėjosi pastato rekonstrukcijai sulaukti finansinės „injekcijos“ iš Alytaus miesto savivaldybės. Tačiau kol kas jos nėra, kaip ir ES paramos, nors jai gauti pateikta paraiška ir tikimasi sulaukti 2–3 milijonų litų.

 

Komentarų nėra