Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus rajono savivaldybės delegacija lankėsi Klaipėdos rajone

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  11:57, 2021-11-24
Alytaus rajono savivaldybės delegacija Klaipėdos rajone.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Lapkričio 18–19 d. Alytaus rajono savivaldybės tarybos narių, administracijos, įstaigų darbuotojų delegacija lankėsi Klaipėdos rajone. Susitikimas su savivaldybės atstovais vyko moderniame Gargždų kino teatre „Minija“. Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas pristatė vizito tikslą – susipažinti su Klaipėdos rajonu, aptarti narystę Šv. Jokūbo kelio asociacijoje, pasidalinti gerąja patirtimi.

 

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas pristatė savivaldybę, pakvietė pasižiūrėti Turizmo informacijos centro sukurtą 3D filmą, pasakojantį Gargždų istoriją „Kaip kūrėsi Gargždai nuo pelkių iki šių dienų“.

 

Buvo aptartas Klaipėdos rajone įgyvendinamas dalyvaujamasis biudžetas, gyventojų iniciatyvų konkursas „Tavo idėja“, diskutuota apie Alytaus ir Klaipėdos rajonų panašumus ir skirtumus.

 

 

Alytaus rajono savivaldybės delegacija  susipažino su Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro veikla, inovacijomis bei projektais. Pajūrio regioninio parko direkcijoje  savivaldybės vadovai, tarybos nariai ir administracijos darbuotojai, lydimi Klaipėdos rajono TIC  direktorės Daivos Buivydienės pasakojimo apie projektą „Šv. Jokūbo kelias Vakarų Lietuvoje“, patys nukeliavo Šv. Jokūbo kelio atkarpą ir pasigrožėjo vaizdais nuo Olando Kepurės skardžio.

 

Tokie vizitai į kitas savivaldybes naudingi dėl gerųjų pavyzdžių, būdas pristatyti savo kraštą, supažindinti su tikslais, užmegzti tarpsavivaldybinius ryšius.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai