Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus rajono savivaldybės administracijoje – naujos pareigos, bet žinomi žmonės

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  16:19, 2023-01-12
Iš kairės: Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Giedrė Volungevičienė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja Andrė Zenevičienė.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Šią savaitę Alytaus rajono savivaldybės administracijoje pradėjo dirbti naujos dviejų skyrių vedėjos. G. Volungevičienė laimėjo valstybės tarnybos konkursą šioms pareigoms užimti, o A. Zenevičienė – tarnybinio kaitumo būdu. Abi ankstesnėse pareigose yra užsirekomendavusios kaip atsakingos bei kompetentingos darbuotojos.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriui vadovaus Giedrė Volungevičienė iš Daugų

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pareigas pradeda eiti konkursą laimėjusi Giedrė Volungevičienė. Iki šiol ji dešimt metų dirbo Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, turi strateginio planavimo, finansinių išteklių ir personalo valdymo įgūdžių. Yra įgijusi edukologijos krypties bei vadybos magistro laipsnius.

 

Naujoji vedėja sako, kad bendradarbiavimas, atsakomybė, pasitikėjimas, profesionalumas, atvirumas  – tai jos raktas į sėkmingą veiklą.

 

„Sukauptą patirtį noriu paversti realiais rezultatais. Tikėdama švietimo, kultūros sistemomis, esu pasiruošusi įsipareigoti  jų įgyvendinimui savivaldybės lygmenyje ir siekti rezultatų. Pagrindiniai prioritetai – gerinti ugdymo kokybę, kurti bendradarbiavimu grįstą kultūrą, duomenimis paremtus sprendimus ir inicijuoti pokyčius. Tikiu, kad, būdama skyriaus vedėja, būsiu naudinga rajono švietimo, kultūros ir sporto srityse, dalinsiuosi savo žiniomis, kompetencijomis bei atsakingai organizuosiu, analizuosiu, koordinuosiu šių sričių veiklas.“, - teigia G. Volungevičienė.

 

Finansų ir investicijų skyriaus vedėja grįžo į buvusią darbovietę

 

Finansų ir investicijų skyriaus vedėja pradėjo dirbti Andrė Zenevičienė. Prieš tai ji dirbo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicinių projektų valdymo skyriaus vedėja, yra įgijusi vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį apskaitos ir finansų srityje.

 

Darbas Alytaus rajono savivaldybės administracijoje A. Zenevičienei – ne naujiena, anksčiau ji čia dirbo Ryšių su užsieniu ir investicijų skyriaus vyr. specialiste, projektų administratore Vietos veiklos grupėje.

 

 „Finansų ir investicijų skyriaus vedėjos pareigos atitinka mano kvalifikaciją, o mano darbo patirtis ir asmeninės savybės bei noras tobulėti leis profesionaliai atlikti man skirtas užduotis ir efektyviai organizuoti skyriaus darbą. Gera grįžti ir dirbti savo kraštui. Sau keliu tikslą išlaikyti stiprų, kompetentingą finansų ir investicijų skyrių bei pritraukti kuo daugiau investicijų į Alytaus rajoną“, - sako A. Zenevičienė.