Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus rajono savivaldybėje lankėsi KAM vadovai

Alytaus rajono savivaldybės inf.  •    •  8:06, 2022-08-26

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė šiandien priėmė Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministrą Arvydą Anušauską ir viceministrą Vilių Semešką bei juos lydinčius asmenis.

 

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas pokalbyje su savivaldybės meru aptarė  besikeičiančią saugumo situaciją Lietuvoje, pabrėžė, kad sąjungininkų pajėgos mūsų šalyje yra geriausia atgrasymo priemonė Rusijai.

 

„Mes Lietuvoje matome besikeičiančią saugumo situaciją aplink mus ir prie mūsų – vidinės NATO sienos, ir visam demokratiškam pasauliui kylančias grėsmes, todėl Lietuvai ir jos žmonėms yra labai svarbus mūsų sąjungininkų buvimas čia, pasiryžimas ginti kiekvieną NATO valstybių teritorijos centimetrą“, – teigia ministras.

 

Svečių nuomone, mūsų valstybės saugumas yra sustiprėjęs, tačiau grėsmės yra, jos stabilios, todėl kalbėta apie kelių infrastruktūros atnaujinimą vadinamojoje Suvalkų koridoriaus zonoje, Lietuvos- Lenkijos elektros tiltą ir Alytaus rajone esančią elektros skirstymo pastotę, atsinaujinančių energijos šaltinių diegimą, poligono klausimus.