Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus rajono PSPC dirbti pradėjo medicinos psichologė

Alytaus rajono savivaldybės inf.  •    •  11:51, 2022-11-17
Medicinos psichologė A. Venciūtė.

Norėdami gyventi pilnavertį gyvenimą, turime rūpintis ne tik savo fizine, bet ir psichine sveikata, mokėti išlaikyti psichologinę pusiausvyrą, išmokti atpažinti emocines būsenas, o prireikus laiku kreiptis į specialistus. Psichine sveikata gali padėti rūpintis Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) pradėjusi dirbti medicinos psichologė Akvilė Venciūtė.

 

Ji gimusi ir užaugusi Alytuje. 2018 m. Vilniaus universitete baigė psichologijos bakalauro studijas, o 2022 m. Vytauto Didžiojo universitete įgijo sveikatos psichologijos magistro laipsnį. „Studijuodama visada žinojau, kad baigusi mokslus norėčiau sugrįžti į savo gimtąjį miestą Alytų. Tad šiuo metu labai džiaugiuosi, jog, įgijusi reikalingų žinių, galiu dirbti savo srities specialiste, prisidėti prie geresnės Alytaus miesto bei rajono žmonių psichinės sveikatos“, – sakė medicinos psichologė A. Venciūtė.

 

Medicinos psichologė teikia konsultacijas, įvertina būklę, prireikus skiria intervencijas ligoms ir sutrikimams gydyti, psichologinėms problemoms spręsti ir funkcionavimui gerinti.

 

Psichologinės konsultacijos gali padėti sumažinti ar įveikti nemalonius jausmus, patiriamą emocinę įtampą, išgyventi netektį, patiriant sunkumus darbe ar asmeniniame gyvenime, turint bendravimo sunkumų, esant nerimo bei panikos atakoms, siekiant pagerinti tarpasmeninius santykius.

 

Taip pat į Alytaus rajono savivaldybės PSPC medicinos psichologą galima kreiptis norint atrasti būdus, padedančius sumažinti stresą, kylantį nerimą, siekiant savęs pažinimo bei asmeninio tobulėjimo.

 

„Psichinė ir emocinė sveikata yra geros savijautos pamatas. Neatidėliokite pagalbos sau!“, – pataria A. Venciūtė. 

 

Registruotis konsultacijai pas Alytaus rajono savivaldybės PSPC medicinos psichologę galima telefonu (8 315) 73 367.