Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 25 344

Alytaus rajono mokinius pasieks specialūs nemokamo maisto paketai

Alytaus rajono sav. inf.   •    •  12:08, 2020-03-23
Savivaldybės vadovų pasitarimas.
Alytaus rajono sav. nuotr.

651 – tiek specialių maisto paketų viduryje savaitės pasieks Alytaus rajono bendrojo lavinimo mokyklas, jais bus aprūpinami nemokamą maitinimą gaunantys mokiniai, - informuojama po Alytaus rajono savivaldybės vadovų pasitarimo.

 

Planuojama, kad tiems, kuriems priklauso nemokamas maitinimas, tokie specialūs maisto paketai bus perduodami kas dvi savaites. Juose bus mėsos ir pieno produktų, vaisių, kruopų, aliejaus.

 

„Mokyklų vadovai atsakingi už maisto paketų perdavimą mokiniams, bus susisiekiama su tėvais ir informuojama apie galimybes bei būdus šiuos atsiimti. Sieksime, jog jokio tiesioginio kontakto nebūtų, žmonės vienu metu nesueitų ir nesibūriuotų, perdavimas vyktų saugiai“, – komentavo Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, atsakinga už informacijos gyventojams teikimą dėl COVID-19 ligos.

 

Alytaus rajono savivaldybės administracija užsakė ir dar daugiau papildomų apsaugos priemonių: vienkartinių pirštinių, chalatų, apsauginių kaukių, respiratorių, dezinfekcinio skysčio. Jomis papildomai dar šią savaitę bus aprūpintos ne tik sveikatos priežiūros įstaigos, bet ir mokyklos, seniūnijos, socialiniai darbuotojai.

 

Taip pat atkreiptas dėmesys dėl parduotuvėse besilankančių asmenų srauto ribojimo, apsauginių pirštinių ir dezinfekcinio skysčio jose naudojimo. Būkime budrūs – saugokime save ir aplinkinius!

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai