Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Alytaus rajono merui įteiktas šaulių apdovanojimas – jubiliejinė moneta

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  14:33, 2020-05-22
A. Vrubliauskui įteiktas Šaulių sąjungos apdovanojimas.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybės merą Algirdą Vrubliauską Lietuvos šaulių sąjungos vadas pulkininkas leitenantas Gintaras Koryzna apdovanojo Lietuvos šaulių sąjungos 100-mečio jubiliejine moneta, skiriama už pavyzdingą šaulišką tarnybą, pilietiškumo, patriotiškumo ir savanorystės principų sklaidą visuomenėje.

 

Apdovanojimą merui perdavė Šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus rinktinės vadas ats. kpt. Skirmantas Valatkevičius.

 

Alytaus rajono savivaldybė jau daug metų glaudžiai bendradarbiauja su rinktine. „Esame dėkingi už šaulių palaikymą ir bendradarbiavimą su mumis, stovyklų vaikams organizavimą. Bendradarbiausime dar daugiau. Mes visada sulaukiame rajono mero palaikymo, o rajono šauliai yra labai pilietiški, taip pat aktyviai dalyvauja koronaviruso prevencijos darbe“ , – sakė apdovanojimą merui perdavęs apskrities šaulių vadas S. Valatkevičius.

 

Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas, vicemerė Dalia Kitavičienė susitikimo metu aptarė ir tolimesnį bendradarbiavimą su šauliais, stovyklų, kurios planuojamos šią vasarą, organizavimą rajone.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai