Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

Alytaus rajono meras A. Vrubliauskas: „Šmeižti yra amoralu“

Algirdas Vrubliauskas, Alytaus rajono savivaldybės meras  •    •  19:57, 2020-03-17
Asmeninio albumo nuotr.

Pasaulis kovoja su koronovirusu. Brangiausia, ką turi žmogus – gyvybė, kuri bet kurią minutę gali pakibti ant plauko. Šiandien, kaip niekad anksčiau, mums reikia palaikymo, supratimo, solidarumo.  Ir rimties.

 

Deja, užuot racionalių Seimo nario Roberto Šarknicko pasiūlymų, kaip padėti verslui ir valstybei išgyventi šį kritinį laikotarpį ir pasirūpinti gyventojais, vykdomas kiršinimas ir politinės dirvos purenimas prieš rudenį vyksiančius Seimo rinkimus.

 

Seimo nario viešos spekuliacijos ir šmeižtas apie tai, kad rajono meras spaudė pedagogus eiti mokamų atostogų, yra nepagrįstas ir amoralus.

 

Iš Seimo tribūnos viešai MELUOTI, kad meras visus išvarė atostogų ir pats išėjo, ir išvažiavo, o savivaldybėje  bevaldystė  – nedora ir žema.

 

Praėjusią savaitę vyko susirinkimas su  savivaldybės administracijos skyrių vedėjais ir visų Alytaus rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir kitų įstaigų vadovais – kaip gyvensime  toliau? Sprendimo ieškojome visi kartu.

 

Kaip vieną iš variantų pasiūliau artimiausias dvi savaites pasinaudoti mokamomis atostogomis, neprarandant pajamų. Tai reiškia – pabūti su šeima namuose, saugant savo ir artimųjų brangiausią turtą – sveikatą, išvengiant kontaktų su kitais. Daugelis savivaldybės ir įstaigų darbuotojų prašymą išgirdo.

 

Tačiau atsirado ir norinčių dirbti tuščioje mokykloje.

 

Su kiekviena diena situacija tampa vis labiau įtempta. Kasdien iš rajono verslininkų sulaukiu skambučių su prašymu padėti verslui nebankrutuoti ir išsaugoti darbo vietas. O kiek įstaigų iš viso nebegali teikti paslaugų, kiek darbuotojų negali galvoti apie MOKAMAS atostogas, o ką jau kalbėti apie medikus, kurie daug ką atiduotų, kad tik galėtų išeiti atostogų ir pabūti su šeimomis namuose... .

 

Mielieji, nieko nėra svarbiau už žmogų, už gyvybę.  Būkite visi sveiki.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.