Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus rajono klubo „Pilėnai“ pilotai skina laurus

Alytaus rajono techninių sporto šakų klubo „Pilėnai“ informacija  •    •  14:50, 2018-12-10
Klubo „Pilėnai“ nuotr.

Alytaus rajono techninių sporto šakų klubo „Pilėnai“ pilotas Vytautas Surdokas „Dzūkas“ tapo galingiausios KZ2 MASTER klasės Lietuvos čempionu.

Komandinėje čempionato įskaitoje pirmoji vieta taip pat atiteko klubo „Pilėnai“ ekipai, kuriai atstovavo jau minėtas Vytautas Surdokas, vicečempionų titulus iškovojo Vytautas Adomaitis ir daugkartinis Latvijos čempionas Aloyzas Čekavičius.

Dėl pasikeitusių klasių  šie metai buvo itin sudėtingi klubo „Pilėnai“ jauniesiems pilotams.  Lietuvos čempionate tarptautinėje klasėje MINI60 startavęs devynmetis Markas Šilkūnas iškovojo penktąją vietą. Septynmetis Aloyzas Čekavičius jaunesnysis įsiliejo į kartingų sportą, sekdamas tėčio pėdomis, ir pirmasis sezonas MICRO klasėje jam suteikė daug neįkainojamos patirties.

Praėjusių metų Lietuvos čempionas Laurynas Žadeika, Lietuvos čempionate dalyvavo tik kaip treniruotėse. Lietuvos federacijai suteikus išskirtinę teisę jis važiavo suaugusių galingoje klasėje OPEN. Nors pilotui tik sezono pabaigoje suėjo 10 metų, tačiau jis sugebėjo užlipti ant podiumo antros vietos.

Tiesa, Vilniuje Plytinės kartodrome Laurynas dėl varžovo klaidos patyrė stiprią avariją. Tačiau tai nesumažino piloto noro lenktyniauti ir siekti aukščiausių rezultatų.

Šiais metais dauguma klubo sportininkų koncentravosi lenktyniauti populiariausiame Baltijos regione Latvijos čempionate „Prokart“, kurį sudarė penki etapai. Į kiekvieną jų susirinkdavo iki 300 dalyvių iš viso Baltijos regiono.

„Prokart“ čempionate KZ2 MASTER klasėje Vytautas Surdokas, tik keliais taškais nusileidęs varžovui, iškovojo vicečempiono titulą. Toje pat klasėje Aloyzas Čekavičius iškovojo trečią vietą.

Dešimtmetis Laurynas Žadeika varžėsi jam naujoje MINI MAX 125 klasėje, kurioje lenktyniauja sportininkai iki 14 metų, tačiau tai dešimtmečiui nesutrukdė iškovoti  penktąją vietą.

Nors Pabaltyje čempionatų varžybų sezonas jau pasibaigė, klubo „Pilėnai“ sportininkai su nekantrumu laukia prasidedančios Lietuvos kartingo federacijos organizuojamos Žiemos taurės, kurios pirmas etapas vyks gruodžio 16 dieną Aukštadvario kartodrome.

Mūsų klubo sportininkų pasiekimus visuomet galite sekti Facebook paskyroje Pilėnai Racing Team.