Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 254

Alytaus rajono kanupolininkai treniruosis naujomis baidarėmis

Alytaus rajono savivaldybės inf.  •    •  9:39, 2019-10-04
Rajono sportininkams - naujos baidarės.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybė nupirko kanupolo sportui skirtų 10 komplektų baidarių, irklų bei gelbėjimo liemenių, kurie perduoti Alytaus rajono meno ir sporto mokyklai.

 

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas susitikęs su meno ir sporto mokyklos bendruomene pasidžiaugė, kad rajonas turi tiek norinčiųjų sportuoti: „Alytaus rajono savivaldybė investuoja į jaunimą, mokinius, kurie nori sportuoti. Džiaugiuosi, kad Dauguose atgimsta vandens sportas“.

 

Nupirkta profesionali įranga skirta treniruotis ir vaikams, ir suaugusiems – 10 baidarių, 10 irklų bei 10 gelbėjimosi liemenių.

 

Pasak kanupolo trenerio Kęstučio Dambrausko, ši įranga prisidės prie kokybiškesnių treniruočių ir skatins mokinius dar daugiau dirbti ir tobulėti.

 

Dauguma Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos komandos narių treniruojasi antrus metus, 3 kartus per savaitę. Vasaros laikotarpiu treniruotės vyksta atviruose vandenyse, o žiemą – Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto ir treniruoklių salėse bei Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine.

 

Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos kanupolininkai Alytaus rajoną garsina ne tik mūsų krašte, bet ir visoje Lietuvoje bei už jos ribų. Daugų kanupolo komandos ne kartą iš varžybų parsivežė aukso medalius bei užėmė kitas prizines vietas.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra