Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 19 416

Alytaus rajono gyventojams bus įrengtos penkios sporto aikštelės

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  16:42, 2019-08-12
Iš viso bus investuota daugiau kaip 265 tūkst. Eur.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybė ir toliau investuoja į gyventojų sveikatinimą bei sportinį užimtumą. Savivaldybė pasirašė sutartis dėl multifunkcinių aikštelių įrengimo Kumečiuose ir Verebiejuose, sporto erdvės Santaikoje, darbai bus tęsiami Užupiuose bei Mergalaukyje. Iš viso bus investuota daugiau kaip 265 tūkst. eurų.

 

Simno seniūnijos Verebiejų ir Miroslavo seniūnijos Kumečių kaimuose prie buvusių mokyklų bus naujai įrengtos beveik 500 kvadratinių metrų multifunkcinės aikštės su krepšinio stovais ir lentomis, tinklinio ir teniso stovais, teisėjavimo bokšteliu, lauko treniruokliais, karstynių komplektu ir visa reikalinga mažąja architektūra.

 

Abiejų multifunkcinių aikštelių įrengimas atsieis per 117 tūkst. eurų, kurių 68 tūkst. Europos Sąjungos lėšos. Darbus vykdys UAB „Dangų centras“.

 

Birželio mėnesį Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas susitikime su Krokialaukio gyventojais išgirdo Santaikos jaunimo pageidavimą atnaujinti seną sporto aikštelę.

 

Šiuo metu jau yra įvykę aikštelės tvarkymo darbų pirkimo procedūros bei pasirašyta sutartis su UAB „Grindalita“. Darbų vertė beveik 20 tūkst. eurų, kurie skirti iš Alytaus rajono savivaldybės biudžeto. Santaikos sporto aikštelėje bus įrengta nauja danga bei du krepšinio stovai su lentomis. Darbai prasidės artimiausiu metu ir bus pabaigti iki rugsėjo mėnesio.  

 

Savivaldybė planuoja tęsti Nemunaičio seniūnijos Užupių bei Simno seniūnijos Mergalaukio kaimų multifunkcinių sporto aikštynų įrengimo darbus, kurie buvo sustabdyti dėl papildomų darbų poreikio. Preliminari viso projekto vertė – 128 tūkst. eurų, iš jų 66 tūkst. eurų Europos Sąjungos lėšos. Sporto aikštelės bus 464 kv. m., skirtos krepšiniui, tinkliniui, bus įrengti lauko treniruokliai. Prie projekto įgyvendinimo savanorišku darbu prisideda dvi kaimo bendruomenės: asociacija „Užupių kaimo bendruomenė“ ir asociacija „Simno bendruomenė“.

 

Visų sporto aikštelių įrengimo darbus planuojama baigti iki metų pabaigos.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai