Alytaus rajone – turnyras dėl universaliausio krepšininko vardo

Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos informacija  •    •  10:31, 2019-02-18
Turnyro nugalėtojai ir prizininkai.
Giedriaus Rusino nuotr.

Vasario 14 dieną Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje vyko trečiosios Alytaus rajono universaliausio krepšininko varžybos, skirtos Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai pažymėti. Organizatoriai, Alytaus rajono meno ir sporto mokykla, sulaukė gausaus būrio dalyvių iš Miroslavo, Pivašiūnų, Butrimonių, Krokialaukio, Simno, Santaikos ir Daugų.

Krepšinio sporto mėgėjai rungtyniavo baudų metimo (30 metimų.), metimų į krepšį iš 4 skirtingų vietų per 2 minutes varžybose (iš po krepšio, baudos, tritaškio ir aikštės vidurio), tritaškių konkurse (25 metimai per minutę) ir krepšinio žaidime 1x1 (3 min.).

Nugalėtoju tapo Artūras Babravičius (Pivašiūnai), antrąją vietą iškovojo Ignas Gražulis (Miroslavas), trečią – Romas Navakauskas (Santaika). Ketvirtoje vietoje liko Valius Juonys (Daugai), penktoje – 2017 ir 2018 m. metų čempionas Linas Žilinskas (Miroslavas).